Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! Hogy reagáljak erre?

SOS! Hogy reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömet tegnap elhívtam sétálni, mert szeretek vele beszélgetni és szeretném jobban megismerni. Nincsen semmilyen randizási vagy párkapcsolati szándékom és ezt ő is tudja (remélem).


Tegnap egész nap nem válaszolt az üzenetre, csak ma annyit, hogy "bocsi, láttam az üzenetet, csak nem volt időm válaszolni."


Mivel a mai nap is ráérek, elhívjam ismét, vagy hagyjam a dolgot és ne égessem magam tovább... Kicsit szégyellem is magam, mert nem akarok félreérthető jeleket küldeni, csak élvezhető a társasága és jó vele lenni és beszélgetni.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. júl. 19. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy az a személy van a regisztráció mögött amivel kommunikál akinek hiszed az illetőt?
2018. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Férfi nőt vagy nő férfit nem hív el "csak úgy".

Előbb tisztázd le magadban, hogy mit is akarsz tőle valójában, és utána ennek megfelelően viselkedj.

Ha félreérthetően viselkedsz, azt 99%, hogy félre is fogja érteni.

2018. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, igazából sms-t küldtem neki, és már korábban is váltottunk sms-eket.


Ismerem már annyira, hogy tudjam, van ideje és kedve jönni, mert nem ez lenne az első alkalom, csak elég túlkomplikálós személyiség és attól félek, hogy úgy érzi nyomulok...

2018. júl. 19. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem téged masszívan megvezetnek.Csak internet+sms, de se telefon, se személyes kommunikáció...

Fel vagy ültetve, amint elnézem elég rendesen.

2018. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj, ne haragudjatok, lemaradt. 22 éves lány vagyok, és munkatàrsak vagyunk egyébként. Kísért már haza és ő is mondta, hogy örül, hogy valaki nem felszínes és tényleg érdekli, hogy a másik hogyan érzi magát, ezért is kezdett el megnyílni nekem és mesélt olyanokat is, amiket mások nem tudnak róla. Én csak megint szerettem volna beszélgetni és szerettem volna, ha megbizonyosodik róla, hogy ott vagyok, ha szüksége van valakire, mert az ytóbbi napokban maga alatt volt, de nem mondta, el hogy mi bántja.
2018. júl. 19. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, akkor ne keresd egy ideig most, úgy nem tud mit félreérteni.

Amúgy is lepattintott, nem? Törődj bele.

2018. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"bocsi, láttam az üzenetet, csak nem volt időm válaszolni." That's one big pile of shit.


Szerintem se keresd egy ideig, mert félre értette.

2018. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki van baràtnője? Ő nem biztos, hogy ezt értékelné ha van. Ha nincs és ennyire fusztràl téged ez a dolog, illetve pont azt értékeli benned, hogy nem vagy felszínes, én mindenképp megbeszélném ezt vele. Szerintem ebben semmi nem ciki és az egyenes beszédnél és a tisztán làtàsnàl nincs is jobb. A vàlasz lehet annyi is, hogy egyszerűen tényleg nem ért rá...
2018. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, elég átlátszóan lekoptatott. Valószínű, hogy félre is értette a szándékod. Ha csak barátkozni hajlandó lenne, nem pattintott volna így le.
2018. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tuti nem keresném,ez egy egyenes lepattintás volt a fiú részéről.Majd esetleg ha észreveszi és megkérdezi a munkában,hogy van-e valami baj,akkor elmondhatod neki,hogy furán jött le ez a dolog.
2018. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!