Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan gyűrjem le a tényt,...

Hogyan gyűrjem le a tényt, hogy mindig második leszek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom (lány). Szép, kedves, vicces, mindenki szereti. Én ennek a szöges ellentéte vagyok, nem is értem, miért barátkozik velem.


Mindenki a legjobb barátnőm felé húz közülem és közüle, de olyan nyíltan, hogy az már fáj.


Folyton nyomott hangulatom van, az önbecsülésem egy negatív, es a legjobb az az, hogy ez a legjobb barátnőm nagyon jó velem. Kedves, megértő, ezért okom sincs haragudni rá, hogy minden barátom átpártolt rá. Nem szándéka barátokat "lopkodni", csak egyszerűen a természete ilyen, hogy nem lehet nem imádni.


Mit csináljak?



febr. 17. 08:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mondd el a barátnődnek, hogy nagyon kedveled, továbbra is ő a legjobb társaság számodra, de az ő baráti körében nem nagyon találtad meg a számításaidat, ezért most arra van szükséged, hogy szétnézz más közösségekben is.

Önálló emberekként éltek, nem vagytok összeláncolva. Ha tényleg olyan jó barát, akkor ezt megérti.

febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!