Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság esetén lehet a lány...

Barátság esetén lehet a lány féltékeny?

Figyelt kérdés
Férfi nő barátság van közöttünk, már több mint egy éve, ezt az elején tisztáztuk is hogy csak barátság. Pár napja beültünk kávézni beszélgetni, és észrevette, hogy megnéztem a pultos csajt, mert tényleg jól nézett ki, erre a barátnőm rámszólt, hogy ne nézd már ilyen feltűnően, és viccesen rácsapott a combomra. Mondom nem feltűnően néztem, de tök jól néz ki. Erre ő, igen jól néz ki de olyan fura a lány. Lehet barátilag féltékenynek lenni?? Ha neki bejön egy pasi, még biztatom is hogy gyerünk menjen oda ismerkedjen.
febr. 18. 08:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én meg nem kávéztam még olyanokkal akik mellettem pultosokra csorognak.

Akarmelyik gyerekkori vagy ferfi ismerösömmel találkozom vagy ha kollegákkal is kell menni esetleg a pofavizites rendezvenyekre, de úgy hívnak meg bármire is bárki, hogy azt se tudják a pultos egyáltalán nő vagy férfi. Én valahogy nem kapom azt hogy látod de jo s.gge van? Vagy bármi. Engem ilyenekbe valahogy nem rángat bele senki.

Hogy nekem egy pultos s.ggéről kelljen akár témáznom is.

febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Felemelő társaság lehetsz.
febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!