Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenkinek jár egy esély?

Mindenkinek jár egy esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10 évig voltam együtt a volt feleségemmel. Most a vége felé, nagyon elkezdett korlátozni, tiltott mindentől és mindenkitől. Beleértve a barátaim is. Nekem van egy közel 12 éves barátságom egy nővel, akitől szintén tiltott, állandó veszekedés, lejáratás stb. Ezért is váltam el.

Nagyjából 2 éve kezdődött ez az egész dolog, akkortájt volt egy eset, hogy ez a barátom/ barátnőm ( sosem volt köztünk semmi ) keresett volna egy problémával, persze én a telefont nem vettem fel, nem írtam vissza, az utóbbi időben már csak titokban tartottuk a kapcsolatot.


Na a lényeg, hogy ez miatt akkor minden kapcsolatot megszakított velem, mivel kórházba kellett volna vinni, de nem volt senki, én meg ugye.... tudom, hogy hibás vagyok, sajnos azóta se tudom ezt magamnak megbocsátani.


A lényeg, hogy még házas voltam, újra jóban lettünk, majd elváltam és most pedig szinte semmi. Távolságtarto, nem reagál, nem veszi fel a telefont amit persze megértek, de mégsem.


Pontosan tudta, hogy milyen a volt feleségem és most is azzal jön, hogy ő nem akar felesleges balhét, és ne várjam, hogy majd ő mindenért ugrik ezek után.


Én nagyon szeretnék vele ismét barát lenni, minden dolgomat tudja, mindent neki meséltem el, sokat megéltunk együtt.


Szoval kérdésem, hogy ti adnátok újabb eselyt, illetve mit kellene tegyek? Hogyan kozeledjek ? Mit csináljak?


Én nem tudnék rá haragudni. Kezdem azt hinni, hogy ez egy oldalu volt mindig is, hiszen ha tényleg olyan jólesett vna neki is a társaságom most nem így viselkedne


febr. 21. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, azért nekem se jönne természetesen a barátság azután, hogy egyszer már eldobtál.

Vagy lehet azt hiszi, csak pótlékot keresel a feleséged helyett?

febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bármi lehet. Igazából ismerjük egymást,szóval előtte is sokat beszéltünk.
febr. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!