Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek előfordult màr hogy...

Veletek előfordult màr hogy valaki szüneteltetni akarta a baràtsàgot vagy ti akartàtok ugyanezt? Ennek milyen okai vannak?

Figyelt kérdés
febr. 21. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez van.. Kopnak le rólam az emberek, mint a legyek.. Biztos büdös vagyok. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Privátokat hanyagoljuk, köszönöm. 1-es voltam..
febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakiből eleged lesz, fárasztó, elszívja az energiád, vagy túl sok belőle akkor kérsz szünetet, hogy fel lélegezhess. Ez már régen rossz ha úgy érzi valaki szünet kell.
febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4-es egyezek veled.Csak furcsa olyan valaki eseteben aki azelott intenziven kereste a tarsadagodat.Irasban meg folyamatosan kommunikalt igy is.Nem ertem mi valtozott meg.Bar ez az illeto "baratno" eleg szemelyiseg zavaros tuneteket mutatott mintha kicsit rovid zarlatos lett volna a gondolkodasa
febr. 21. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegesítőnek tartottak, vagy panaszládának. Esetleg szégyelltek engem. Ezek kombinációja nagyjából..
febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5# Az a baj, hogy jobban ragaszkodok emberekhez, mint ők hozzám.. Olyan vagyok, mint a taplógomba. Sok esetben én futottam barátságok után.
febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
7-es hogy erted hogy futottal baratok utan?
febr. 21. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:

8# Felvettem a sportcipőmet és gyorsan dzsaltam az irányukba....


Amúgy vagy egyoldalú volt a barátság, vagy én láttam bele barátságot olyanba, ami nem is volt az.

febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Velem a néhai menyasszonyom szeretett volna egy "pauzét", - miután sérelmeztem, hogy alvásból arra ébredtem, hogy masszírozta valaki a vénuszdombját annak kies környékével és ennek hatására a remegő lábával rugdosott. Ítéljetek el, de én erre a szándékára valamiért nemet mondtam!
febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet barátságot szüneteltetni, csak megszakítani.
febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!