Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyenek barátaim?

Hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok ,de nem nagyon akadnak barátaim. Sose voltam az, aki mindig dugig volt barátokkal,haverokkal. Osztályban ,meg úgy bárhol azért elvagyok ,de ott is sokszor kívülállónak erzem magam . Sok rossz tapasztalatom van. Tehát a lényeg,hogy van kivel beszélgetnem általában pl.az osztályban,vagy közösségben ,de senki nem keres. Neha elhívok valakit mekibe pl ,de vissza nem kalom a meghivást. Én ráirok valakire ,hogy "szia mizu",de vissza már nem kapom ,vagy mindig csak én írok. Osztályban is jóban vagyok egy lánnyal,de csak akkor beszélünk ha odamegyek hozzá,amúgy nem. De akkor tök jó fej ,meg úgy érzem bír is. De mondjuk ő el van magának.

Azzal vigasztalom magam,hogy ez így kezdetnek jó,hogy azért jóban vagyok emberekkel.De a 16 azért már egy bulisabb korszak,több élményt kellene szereznem, csak félek, hogy ezekből kimaradok ,mert nincsenek hozzá embereiem. Vagy ,ha vannak is ,azok is csak egyoldalúak. Meg igazából kicsit olyan vagyok,hogy csak arról beszelek ami a másikat érdekli,azt figyelem ami neki jó,magamat meg teljesen figyelmen kívül hagyom , az senkit se érdekel és kb senki sem ismer úgy igazan. Azt érzem nekem ez kevés,de nincs más választásom,ha nem akarok egyedül lenni. De bosszantó ,hogy még önmagam se lehetek.Szerintetek?

Nem tudom mennyire érthető,csak azért kicsit elszomorít.



febr. 22. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Osztályban a lánnyal is csak arról beszelünk ,amit őt érdekli ,rólam nem hiszem hogy sokat tudna. Neha hiányzik egy jó barát ,akivel bármit lehetne csinálni,megbeszélni 1-2dolgot,nem csak felszíneszkedni,meg amit neki jó arról beszelni.
febr. 22. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100 millió ilyen kérdés van. Kérlek olvass utána.
febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szio! Hidd el aterzem a helyzeted, írj privátba ha akarsz beszélni
febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, én is teljesen ilyen vagyok.

Hasonló az életkorom is, írj rám ha beszélgetni szeretnél nyugodtan:)

febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!