Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó, ha van egy...

Szerintetek jó, ha van egy fiú legjobb barát az életedben, akivel bármit megbeszélhetsz?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat pls és azok a válaszok nem érdekelnek, hogy: 'fiú és lány között nem lehet csak barátság'

febr. 23. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 Attól hogy a kedves kérdező ignorálni akarja a valóságot és tagad, attól még így van.
febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De hát épp ez az amit nem kellene ignorálni,a valóságot van nem egy két ismerősöm (fiú -lány) tényleg a legjobb barátok voltak,most keresztszülők egymással mindent megbeszélnek na és hogy indult az egész? Osztálytársak,haverok becsúszott egy furcsa éjszaka,feszengős haverok, barátok

legjobb barátok, keresztszülők

febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen,foleg,ha neha atlepjuk a hatarokat .
febr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Azt a határt csak egyszer lehet következmények nélkül áthágni (direkt ezt a szót használtam)

Második alkalom után már csak haverok lesztek

febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Anni kései tini és korai fiatal koromban nekem is volt egy ikerpár lány barátom, és annyira jóban voltunk, hogy fogadott hugijaimnak tekintettem őket, ők meg fogadott bátyjuknak engem.

Mindig mindent meg tudtunk beszélni, és tényleg nagyon jó viszonyban és kapcsolatban voltunk évekig.

Sajnos aztán máshogy alakult az életem, és tartósabban messzire kerültem, ritkulni kezdtek a kommunikációk, a találkozási lehetőségek radikálisan lecsökkentek, és végül szépen halkan csendben elmúlt az egész dolog. :(

SAJNOS! Mert nagyon jó volt, és azóta is hiányzik ez az egész!

38/F

febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de értelmileg kellően érett emberek kellenek hozzá.
febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de ehhez tényleg az kell, amit előttem is írtak többen, hogy mindkét fél (kellően) éretten álljon a dologhoz.

Nekem, valamelyest, van egy ilyen srác az életemben, volt gimis osztálytárs, akivel már az elején tisztáztuk, hogy ez nem *olyan* beszélgetés lesz. Azért is jó, mert ő eleve máshogy áll a dolgokhoz, más, tárgyilagosabb szemszögből látja az egészet, és tőle másfajta tanácsot kapok, mint a lány barátaimtól.

febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!