Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon érzek valamit a barátom...

Vajon érzek valamit a barátom iránt?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk, nagyon jóba vagyunk. Szoktunk néha együtt játszani pár másik osztálytársaimmal. A legrendesebb srác a világon, de külsőleg nem az én typom. Soha nem mutatott érdeklődést semmilyen lány iránt, de fiú iránt se, szóval nem tudom. Eddig nem volt kétségem, hogy csak barátként gondolok rá,de mostanában nem csak ilyen felszínes beszélgetéseink vannak. Ő semmilyen olyan jelt nem adott, de elkezdtem kételkedni abban, hogy mit érzek iránta. Néha teljesen kizárom ezt, aztán vannak pillanatok amikor valahogy máshogy gondolok rá.

febr. 27. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt anno, fellángolás. Ezekből végül nem lett semmi, egy kivételével, vele később 30 körül több is lett egy időre. :) Aztán ugyanúgy visszaálltunk csak baráti kapcsira.
febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Mit jelent, hogy typom?
febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az esetem külsőre.
febr. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!