Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek most?

Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel tök jól elvagyok. Csak van néhány dolog, amit nem nagyon tudok elviselni benne. Pl: büdös(tudom nem fogalmaztam olyan szépen, de tényleg az + már többen is mondták ezt nekem), folyton el kéri az órai tananyagot(csak rajzolgat a füzetébe ahelyett hogy írna), konkrétan minden nap a nyafogásait, panaszkodásait kell meghallgatom, ami már kezd nagyon untatni.


Tudnátok nekem tanácsokat adni?



febr. 28. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hol van az a resz, ahol leirod, mikor vagytok el tok jol?
febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Változtasson vagy vége az egésznek! Nem fogsz segíteni egy olyan emberen aki rajzolgat és nő létére büdös mellé. Vagy tesz érte, vagy új barát után nézel, esetleg lecsökkented a vele folytatott időtöltést.
febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Az a tanácsom, hogy hagyd a fenébe. Ez nem barát. Te szolgálod őt, ő meg nem nyújt semmi jót neked.
febr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki nyíltan, hogy zavar, hogy nem kellemes illatú, es hogy állandóan csak kihasznál, de nem viszonozza sehogy a kedvességed.
febr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell megmondani, fölösleges összeveszni vele, kifejezett utálkozást előidézni, egyszerűen el kell kerülni.
febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!