Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan, aki jóba van az...

Van olyan, aki jóba van az exével?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a -mostmár- exbarátommal és abba egyeztün meg, hogy nem leszünk “ellenségesek” egymással.

Totál benne vagyok, de vannak kétségeim affelől, hogy tényleg működne- e.

Sok olyan videót láttam régebben, hogy valakik barátok maradtak, de nem tudom, hogy ez mennyire reális.

Tudom, ne igen számítsak olyan barátságra, amilyen más fiú-lány barátságba van. De mégis mennyire lehetséges?


febr. 29. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elfelejtitek egymást.
febr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs barátság szakítás után.

Vagy végig akarod hallgatni, hogy szedte fel az aktuális csaját, és mit csinálnak együtt?

febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az esélye kb a semmi, meg a nulla között van.

Én úgy gondolom, h tisztes lelkületű ember nem akar exe életének része lenni.


Persze van, aki a jótékonysàgba burkolja a dolgot, de ennél az àtlagember jóval alantasabb módon működik.

febr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Én 2 exemnek szeretnék az élete része lenni, szerencsére ők is az enyémnek, az egyik kolléga, a másik meg irtó vicces.
febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 éljük tovább az életünket. Megpróbáltuk együtt, nem ment.

Ha ő boldog, én is.

febr. 29. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Jelen. Első pasim volt, 15 éve szakítottunk. Nem harmadik fél miatt, hanem mert be kellett làssam, nem tudunk veszekedés nélkül együtt élni.

Pontosabban tudtunk volna, ha mindent ráhagyok, én alkalmazkodnom, de az az igazság hogy rosszul esett, hogy ő semmi kompromisszumra nem hajlandó. Idegbeteg bőgőmasina lennék, ha ehyütt lennénk...


Így, hogy nem a pasim, így még nem érdekel hogy S mint él otthon a négy fal között. Vannak közös hobbijaink, így eljàrunk kettesben ide-oda olykor olykor, de pusztán mint baràt,és nem, nem vonz férfiként, nem jutna eszembe vele újra kezdeni. És ő sem nyomul. Szóval működik.

Őszintén szólva az egyik legfontosabb személy az életemben, szàmíthatok rà és ő is rám, bãrmiben, csak egy pár ne legyünk...

márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az jó döntés hogy nem akartok ellenségek lenni. Ellenben barátok se legyetek! Az exeket okkal tartjuk távol, mert nem egészséges, és főleg nem szakítás után ha a közelben maradnak. Később akár beszélhettek is néha, de én a helyetekben tartanám a távot. Elég ritka eset az, amikor mindkét fél van olyan hogy normálisan tudja kezelni az utólagos viszonyt, és nem lesz belőle újabb lelki probléma, vagy hibás döntések sorozata.
márc. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött ez össze.

Két maradjunkbarátok exem volt, pár hónap múlva előjött a féltékenység,részükről.

márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem haverom az egyik exem, de ehhez kellett egy idő, mire mindkettőnkből elmúlt a sértődöttség. Mi együtt is éltünk, ebből fakadt a legtöbb probléma, mert egyébként úgy köszöntünk el, hogy emberileg nincs bajunk egymással, szeretjük a másikat, csak nem működtünk, se párként, se lakótársként. Viszont egyikünknek ugye költözni kellett. Ezen vesztünk össze nagyon.

Az ő legjobb barátja nő, egyszer rákérdeztem, hogy megkívánta-e valaha, annyit kérdezett, hogy és én megkívántam-e valaha az öcséimet. Nekem van leszbikus barátnőm, elvileg ha a férfi-nő barátság azért nem működik, mert az egyik előbb utóbb úgyis többet akar, akkor ennyi erővel nőként a leszbikus, vagy biszex nők is tiltólistásak barátság szempotjából, mert hát ki tudja. Nem azt mondom, hogy nem létezik olyan, hogy valaki frindzone-ban reménykedik, és azért barátkozik valakivel, mert hátha, de attól még, hogy ilyen is van, olyan is van, hogy két ember közt őszinte barátság van, úgy, hogy egyébként a szexuláis preferenciáik alapján akár párt is alkothatnának, de mégsem.

márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!