Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondanátok meg egy jó...

Hogy mondanátok meg egy jó barátnak,hogy fürödjön és tisztálkodjon normálisan,mert ez már nekem ciki?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről van szó, és konkrétan nem értem miért alakult ez ki nála. Mert szülei tiszták és aházuk is. Már többször is észrevettem. Múlt héten voltunk bulizni,utána ide aludt. Nem fürdött. Tettem ki törölközőt,céloztam itt a tusfürdő stb... de nem nyúlt hozzá.

A legkiakasztóbb számomra,hogy a rásminkelt az előző napira és fürdés nélkül tovább ment egy másik ismerőshöz.


Testszaga van,nem tudom,hogy kéne szólni neki.



márc. 1. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

"Tettem ki törölközőt,céloztam itt a tusfürdő stb... de nem nyúlt hozzá."


Mondtad is neki, hogy Kati, nyugodtan lezuhanyozhatsz ám nálam, nézd, ezt a törölközőt meg tusfurdot tudod használni.

márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barát lenne, akkor nyíltan, szemtől szembe.
márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a szomorú, hogy lányról beszélünk. Az Ő érdekében mindenképpen beszélj vele, mert rajtad kívül más is biztosan érzi, akár az iskolában (ha még jár), vagy a munkahelyén.

Ha az én barátnőm lenne megbeszélném vele és ha nem változtatna akkor viszlát.

Beszélj vele, de ne beszélj mellé, konkrétan, hogy megértse.

márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Meg kell neki mondani egyenesen, ha zavar a dolog. Arra viszont számíts, h meg fog sértődni. Az igazság fájdalmas, főleg ha ilyen kellemetlen.


#3 meglepődnél, h mennyi lány igénytelen. Talán több is, mint fiú. Nekem van 3 olyan nő ismerősöm is, akik ezek a tipikus plázapicsák voltak 16-20 éves korukban, akikre a fél disco ráhajtott, ha elmentek bulizni, szóval az igazi nehézbombázók. Mind3 saját bevallása szerint heti 2-3 zuhanyt tolt max, hajmosás helyett ment a frissítő. Bugyi napokig ugyanaz. Gondolom milyen fejet vághattak akkoriban a srácok, akik célba értek náluk. Über gázak voltak sztem, meg az egész akkori társaságunk többi tagja szerint is, de őket nem zavarta. Azóta már szemmel láthatóan megváltoztak, de a nagy buli időszakot ők így tolták végig.

márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Kamu profilról írnék neki, hogy büdös. Mondanám neki, hogy figyu, én ismerlek, csak anonim akarok maradni, mert nem akarlak megsérteni, de máskor fürgyé le, mert sokan tartunk büdösnek.
márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdést nem ebbe a kategóriába tettem fel. Nem értem miért került át ide.

Én is lány vagyok. Tehát baráti kapcsolatról van szó.


Épp ez a gondom,hogy félek megsérteni,mert amúgy jófej. Parfümözi magát meg agyonsminkeli,de ettől még az igénytelenséget nem fedi el.


Mint írtam,igen,szóltam neki,hogy itt a törölköző és elmondtam melyik tusfürdőt használhatja. Berángatni a zuhanyba mégse lehet..

márc. 1. 21:24
 7/8 A kérdező kommentje:
5# eddig ez a legjobb ötlet
márc. 1. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értek egyet 5-ös ötletével, mivel ez sokkal mélyebben fogja érinteni, mert mindenkiről azt fogja gondolni hogy ő volt a névtelen levél írója. Ezzel azt lehet elérni, hogy kerülni fogja az embereket, visszahúzódóvá válik és senkiben nem fog tudni megbízni.

Inkább egy közeli barátnő mondja el neki, aki kedveli és szeret vele közös programokra járni. A dolog pedig kettőjük között marad.


Könnyen lehet az is, hogy neki ez fel sem tűnik, hogy szaga van.

Én a nyílt, bizalmas beszélgetés híve vagyok.

márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!