Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam ukrajnai ismerősö...

Bunkó voltam ukrajnai ismerősömmel?

Figyelt kérdés

Megismertem baráti körben efmgy ukrajnai magyar lánnyal. Szóba került a háború, és panaszkodott a magyar férfiak mennyire gyávák, hogy bujkálnak a sorozás elől. Miközben sok ukran férfi bevonul, meg sok ukrán nő lett szanizéc a fronton. Mondta ,hogy ő maximálisan ukránpárti, meg hetente osztogott meg éljen Ukrajna posztokat.

Én meg erre mondtam, ha ennyire ukránpárti vagy, meg küldenéd a magyar férfiakat a frontra ,Te miért nem vagy ott? Miért nem harcolsz, vagy olyan katonai munkát ami nem harcal jár pl.: logisztika?


Erre teljesen megsértődött, hogy ő 2022 szeptemberében jött egyetemre Magyarországra, előtte Ungvárra járt egyetemre. Meg, ha háborúban lenne nem haladna az élete, nem tudna jó diplomát szerezni, és idehaza már gépészmérnökként jól fog keresni, jó élete lesz. A fronton meg lövészárokban élne, meg én mekkora féreg vagyok.


márc. 2. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha te is lány vagy ne ingereld mert megtép, az ukrán lányok nagyon be tudnak vadulni.
márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért telóról gyorsan írtam.
márc. 2. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó. Senkinek nincs joga rendelkezni más élete felett. Én is azt mondom, hogy ha olyan nagy hazafi, menjen és harcoljon!
márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ukrajnai magyar lányról van szó, aki 2022 szeptemberétől magyar egyetemre jött.
márc. 2. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja tok jo hogy mas a loveszarokban szenved, csak neki ne kelljen.

Kettesmerce lvl99.

márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ő is a más faszával szereti verni a csalánt
márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Az a virtus akkor is benne van amit az előző írt. Megfigyeltem hogy az erdélyi magyar nők is ilyen "durvák". A délvidékiek szintén. Nekem abszolút nem jön be ez a stílus. A felvidékiek viszont jó fejek.
márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkora nagy hazafi hogy menekültként innen Magyarországeól osztja az észt. Na az ilyeneket én alapból kerülöm nemhogy barátkozzak is velük. Te miért tekinted barátnak az ilyeneket? 😀
márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pont ez ,hogy ő kárpataljai magyar, és szidja a magyar férfiakat ,hogy bújkálnak a sorozás ellen, miközben mondja bezzeg sok ukrán lány lett szanitéc, mesterlövész, logisztikus, szakács, tüzér stb.

Erre mondtam ,ha másokat küldesz meg ennyire ukránpárti vagy, akkor Te is ott lehetnél. Erre förmedt rám, de hát ő jólkereső gépészmérnök lesz, meg háború kitörése után 6 hónapra már magyar egyetemre járt.

Tehát másokat küldene a frontra, miközben ránéztem a Face idővonalára és hetente osztja a slava ukraine bejegyzéseket. Meg élőben is Ukrajnának győznie kell mindenáron. Csak mondom akkor te is segíthetnél akkor, de hát akkor évei mennének el, most így jólkereső végzetséget szerez, meg akkor ha fronton lenne csak elszállnának az évei.

márc. 2. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes hogy a fronton van rengeteg mernok, akinek fontosabb a gyozelem mint sogy 5 ev mulva jo fizuja legyen.

Meg amugy kerdezd meg hogy amig a diplomaert aggodik, arra nem gondol hogy a loveszarokban levoknek is telnek az eveik? Mi lenne ha mind elhuznanak egyetemre?

márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!