Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam ukrajnai ismerősö...

Bunkó voltam ukrajnai ismerősömmel?

Figyelt kérdés

Megismertem baráti körben efmgy ukrajnai magyar lánnyal. Szóba került a háború, és panaszkodott a magyar férfiak mennyire gyávák, hogy bujkálnak a sorozás elől. Miközben sok ukran férfi bevonul, meg sok ukrán nő lett szanizéc a fronton. Mondta ,hogy ő maximálisan ukránpárti, meg hetente osztogott meg éljen Ukrajna posztokat.

Én meg erre mondtam, ha ennyire ukránpárti vagy, meg küldenéd a magyar férfiakat a frontra ,Te miért nem vagy ott? Miért nem harcolsz, vagy olyan katonai munkát ami nem harcal jár pl.: logisztika?


Erre teljesen megsértődött, hogy ő 2022 szeptemberében jött egyetemre Magyarországra, előtte Ungvárra járt egyetemre. Meg, ha háborúban lenne nem haladna az élete, nem tudna jó diplomát szerezni, és idehaza már gépészmérnökként jól fog keresni, jó élete lesz. A fronton meg lövészárokban élne, meg én mekkora féreg vagyok.


márc. 2. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ő is elszállna...az érthető hogy nem akareghalni de akkor másokat ne buzdítson. Szerintem politikus lesz belőle nem gépészmérnök.
márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem akar meghalni *
márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

10est a kérdésedet elküldtem neki, egyből letiltott messengeren és már facen se találom már meg fullra letiltott.


Csak így baráti társaságnak egyik tagja mutatta be és így vesztem össze vele. Csak röhögtem élőben is mondta imádja Ukrajnát, és ezért hajtaná a magyar férfiakat a frontra, miközben ő 1,5 éve elhúzot, menekültként élt, csak az életben meg a facen is csak slava ukraijnezik. Na pont így tett elszálnak az évei, miközben jó munkája lesz idehaza.

márc. 2. 15:30
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
A magyar egy alja nep alapbol.
márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!