Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsa lenne újra felvenni...

Furcsa lenne újra felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban, amikor még 18 sem voltam, vezettem egy blogot instagramon, elég felkapott lett az oldal és sok embert ismertem meg általa. Mindig is olyan voltam aki az interneten keresztül könnyebben ismerkedett. Volt kb 5-7 lány ( én is lány vagyok) akikkel jóban lettünk; beszélgettünk sokat a tini kis életünkről. Azóta felnőttek lettünk eltelt x év, én már 22 múltam, de a mai napig követjük egymás életét a közösségi felületeken. Évente egyszer valahogy bevillan, hogy írnom kellene nekik, pusztán a régi barátság emlékére váltani pár szót. Mindannyian nagyon más élethelyzetben vagyunk, mindannyiunknak megvannak a saját dolgai és nem akarok újra naponta beszélgetni talán már nem is tudnánk. De érdekel mi újság az életükkel. Korábban ők sűrűn kerestek engem, én akkoriban sajnos sokszor volt, hogy hanyagoltam őket ( bár ezt néha ők is tették) sosem volt ebből harag. Két lány van akivel jobb volt a viszonyom és többet beszélgettem velük szóval nekik szeretnék írni most. Ahogy visszaolvastam a beszélgetést meglepődtem, hogy tavaly kerestem őket ( el is felejtettem) , jobban mondva az egyikőjüket nem én, hanem ő keresett engem. Mindkettőjükkel váltottunk pár szót. Így egy év múlva úgy gondolom akár írhatnék nekik ismét. Viszont bennem van egy fura érzés, hogy mégis mit szólnának hozzá? Valószínűleg semmit, mert rendszeresen követjük egymás életét tehát valójában mindenkit érdekel a másik fél. De mégis furcsa évente egyszer beszélgetni velük, csak random a semmiből rájuk írni. Ki mit tanácsol? Írjak nekik? Vagy hagyjam és kerüljem el az esetleg kellemetlenkedést??

márc. 5. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nem túlagyalni az ilyesmit ha arról van szó, hogy régi jó barátokat felkeressen az ember. Addig kell ezt megtenni amíg van rá lehetőség. Gondol amit gondol, de szinte 100%,hogy örülnék neki ha keresik őket. Aztán el lehet így éldegélni, hogy pár évente eszedbejut valaki, de végül mindig lebeszéled magad arról, hogy írj, aztán közben bármi történhet, ami miatt már nem lesz alkalom.
márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!