Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom ajánlott egy filmet, hogy nézzem meg. Ez a film a León, a profi. Szerintem tetszik neki a film, de engem miután megnéztem felkavart. Nem lenne vele semmi bajom, sot nagyon is tetszene, ha nem érezném azt hogy a kislány és León közötti kapcsolat eléggé furcsa... Ti mit gondoltok,nektek tetszett a film, mondjam el neki nyíltan hogy volt problémám a 2 szereplő kapcsolatával?

márc. 5. 13:06
 1/6 anonim válasza:
40%
nekem is olyan erzesem volt a film nezese kozben hogy haat tobb is volt kozottuk:D
márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég erős film azzal együtt hogy a kislánnyal próbálják eladni.

Natalie Portman amúgy remek színésznő.

márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Halucinal az analszextol
márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van benne egy ilyen szál is. A legtöbb tininek volt egy idősebb körű tanár pl. aki tetszett nekik. Ettől még nem volt semmi közöttük. Leon pedig inkább a lányaként tekintett rá, de tisztában volt vele szerintem, hogy a kislány máshogy tekint rá. Viszont még akarta menteni ezért nem küldhette csak úgy el. Ettől függetlenül miért ne mondhatnád el a véleményed a barátodnak? Mások is el szokták.
márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annakidején a barátnőmmel történt valami és megállás nélkül erről beszélt. Aztán volt egy film, ami pont ugyanarról szólt, mintha róla írták volna. Ajánlottam neki, hogy nézze meg, megtette, utána mérgesen számonkért, hogy minek ajánlottam. Nekem pl ez így nem esett jól. De ha azt mondta volna, hogy ez-az nem tetszett, az oké lett volna.
márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!


Te az érzéseidről beszélsz. A TE érzéseidről.

Mégis úgy tűnik mintha valaki máson kérnéd ezt számon.


Egyrészt konkrétan meg kellene fogalmaznod, és ki kellene mondanod mi zavar.

Aztán azt, hogy szerinted ki a felelős.

És el kellene gondolkodnod azon a téged zavaró dolgok kapcsán, hogy mik az elvárásaid a világgal szemben, milyen alapon, és mit teszel az ügyben.


A jó film szerepe nem mellesleg pont ez. Az hogy szembesít önmagaddal és viszonyoddal a világhoz. Elgondolkodtat.

Mondhatjuk úgy is provokál.

Pro - vokál. Azaz a szólásért tesz, szóba hoz valamit, hogy beszéljünk, gondolkodjunk róla.

márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!