Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon elrontottam valami ha...

Nagyon elrontottam valami ha egy fiú "bro"nak hív? L

Figyelt kérdés
márc. 5. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
#4 mert nem beszélsz így egy nővel és kész. Nem bro. Tiszteletlenség, tök alja fiú lehet, akinek fogalma nincs, hogy kell egy lánnyal beszélni. Addig nem beszélgetünk, amíg nem tanul meg normálisan szólni hozzám.
márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#7: A bro az angol brother szó rövidítése, amerikai gettó nyelvben terjedt el. Teljes mértékben ugyanaz, még jelentésében is, mint az itteni gettósoknál a tesózás.
márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#5:


"Ha ki akarsz belőle szeretni, csak képzeld el, hogy turja az orrát és megeszi vagy, hogy az utcán mindenki előtt össze fossa magát mit tennél ha mellette állnál, vagy, hogy nem cserél napokig boxert ez tuti megoldás."


Bocs, de ez csak egy hatalmas nagy baromság, amit összehordtál. Ettől nem fog elmúlni a szerelem, ez marhára nem így működik. De azért jár neked a keksz. 😂

márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Lány vagyok, ha ennyire "ragaszkodik" ehhez akkor már legyen sis.

De szerintem szólj neki, hogy zavar

márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"mert nem beszélsz így egy nővel és kész. Nem bro. Tiszteletlenség, tök alja fiú lehet, akinek fogalma nincs, hogy kell egy lánnyal beszélni. Addig nem beszélgetünk, amíg nem tanul meg normálisan szólni hozzám."

Ne beszélgessetek akkor addig. :D én beszélek így nővel, és jól elvagyunk. :)

márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Coming outolj neki ciszneműként.
márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!