Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valamit elrontottam?

Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

Több mint húszéves az eset, melyről az érdeklődőknek számot szeretnék adni.


Egy téli éjszakán két barátommal úgy határoztunk, hogy nekivágunk, s ismerkedni fogunk.


Találtunk is két hölgyet egy szórakozóhelyen, akik rögtön beleegyeztek, hogy eljönnek hozzám, így öten útrakeltünk.


Itthon viszont nagy meglepetés ért engem, mert a két hölgy egyike se engem választott, erre azt mondtam, hogy tizenöt percre elmegyek itthonról, addig azt tesznek, amit akarnak, s ha visszatérek, utána ők szépen hazamennek.


Részint nagyon fiatal voltam (nagy önbizalom), s úgy éreztem, kisebb nálam a két fiatalember, nem egy súlycsoport, nem akartam velük vívni, részint könnyűvérű hölgyeknek éreztem a hölgyeket, akik egy szóra jöttek, s nem akartam nevetségessé válni, hogy értük harcolok, részint én azt hittem, hogy négy úriemberrel van dolgom, s a fentebbi ajánlatomra (tizenöt percre távozás) azt vártam, hogy valamelyik megszólal, hogy ugyan-ugyan, majd mi elmegyünk, mind a négyen, de nem így esett, maradtak. Vagy nem úriemberekkel volt dolgom – s itt egy egyszerű éjszakai lakásfoglalás zajlott, vagy én nem tudom, kik is az úriemberek, mindenesetre nem akartam öket kitessékelni, talán rosszul értelmeztem a vendégjogot.


Tizenöt perc múlva visszatértem, ugyanúgy üldögéltek, mint távoztamkor, az urak azt mondták, hogy nagy szerelmek zajlottak a tizenöt perc alatt, az egyik hölgy tagadta ezt.


Én nagyon tragikusan nem fogtam fel az esetet, részint volt barátnőm, igaz, nem voltam boldog vele, részint különben is elkívánkoztam ebből a városból.


Vélemények?


2019. okt. 2. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy rettenetes ez a túl modoros fogalmazás


Bocsi,ez kikívánkozott

Az a véleményem hogy te ajánlottad fel,viseld hogy éltek a lehetőséggel

2019. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Részint. :D
2019. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges azon gondolkodni, mi volt "még régen, évekkel ezelőtt", másrészt nem tudom, mi a dilemma... Te is félre szerettél volna lépni, ha lett volna mód, elmentél, visszatértél, semmi sem történt...

Igen, udvarias voltál.

Nem tudom mit mondjak még.

2019. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy számot adtál erről a húszéves esetről a könnyűvérű hölgyekkel. A kandalló pattogó tüze mellett majd gyakran újraolvasom hosszú téli estéken.
2019. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éve történt. Felejtsd már el a csudába. Jól tetted vagy rosszul tök mindegy, ez vagy te, így csináltad, jól van ahogy van.
2019. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

neked mi bajod van, amitől így írsz? szedtél valami vicceset?

elmnetetek hárman inni, felszedtetek két csajt, te meg voltál olyan böszme, és az egész bandát a lakásodra hívtad, de mivel senki nem akart veled bszni, bedurciztál és otthagytad őket, mert közbe eszedbe jutott hogy lehet nem kéne megcsalni a csajod?

nyugi, nem azért hagyott el, mert majdnem lefeküdtél valaki mással, hanem mert ilyen furán fogalmazol....

2019. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!