Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért váltott át a férfi...

Miért váltott át a férfi távolságtartóba, érdektelenbe, mikor ő kezdeményezte a párok barátkozását?

Figyelt kérdés
Adott két házaspár, véletlen kiderült, hogy közös, ritka hobbijuk van. Az egyik pár férfitagja ismeri, találkozik inkább a másik pár női tagjával, de a férjével is, a csajok viszont nem ismerik még egymást. A férfi hívta el a nőtagot hobbi programra, - nyilván a nő családostul értette, - sajnos ez betegség miatt meghiúsult, de azért azóta már hétköznapokon találkoztak, beszélgettek. A lényeg, a férfi nyitott volt a családra, segítőkész, előzékeny a nőtaggal, aztán hirtelen átváltott rideg, érdektelenbe. Teljes pálfordulás. Nem tudom, mivel bánthattam meg, már nem szeretne a hobbiról közösen beszélgetni, lezár. Semmit sem pletykáltam, semmit sem tettem ellene. Úgy örültem volna, ha a férjemnek akad társa rajtam kívűl is ebben a hobbiban, meghát rosszul esik. Mi történhet ilyenkor? Nem mond semmit.

márc. 9. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nem bonyolult: a pasi egy másik hobbijának akart hódolni veled kettesben, te meg egyértelművé tetted a számára, hogy ilyesmire nem fog sor kerülni. Mivel mást nem akart tőled - a férjedtől pedig semmit sem - innentől nincs miért beszélgetnie veled. Gondolom, keres másik nőt, aki hajlandó lesz a kettesben való időtöltésre.
márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ti hárman nagyon jól elvoltatok, a negyedik tag (a másik pasi felesége) pedig nem volt ebbe bevonva. Gondolom innentől leesik már...
márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!