Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány barátom aki...

Van egy lány barátom aki megkérdezte, hogy mit jelent számomra. Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Azt feleltem, hogy barátnak tekintem. Mondta megkönnyebbült, mert nála mindig az volt, hogy az egyik fél többet akart. Lehet, hogy tetszem neki csak nem merte elmondani? Fura, hogy ezt kérdezte, nem mutattam jelét, hogy több lenne köztünk.
márc. 21. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel ezt tisztáztátok, mi a kérdés?
márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vele miért nem tudsz erről bővebben beszélni, most tőlünk mi a fenét vársz? Nem látunk bele a fejébe, ez nem médium-oldal.
márc. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló szitum! A nők nem mindig azt mondják (tisztelet a kivételnek) amit gondolnak! Tehát mondtad neki hogy csak barát, nyilván erre ezt tudta reagálni hirtelen. De ha már egy csak rákérdez ilyenre, ő akkor mást is el tudná képzelni. Nekem a csaj egy évvel később ismerte be hogy szeretett volna többet, amit én éreztem is rajta, de addig titkolta a "de jó barátom vagy" kijelentésével!
márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* csak helyett csaj
márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!