Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van akikkel sűrűbben találkozn...

Van akikkel sűrűbben találkoznál,vagy írsz,de a másik nem?

Figyelt kérdés
nekem szinte mindenkivel így van :( 3 gyerekes szülők vagyunk ,egy városban lakunk gyerekkori barátnőmmel ők is gyerekes pár, akár hétvégente talizhatnánk,ehelyett félévente jöttek csak,mi nem mehetünk,mert kis panelba laknak,hangosak vagyunk.ezzel egyetértettem.én pont kihasználtam volna,hogy haverjaink kertes házba laknak,van medence,játszótér,bent xboxok,otthon szoktak pedig egymással játszani,jöhettek volna,férjem nővére,kuzinomék,szívesen látnak,ők is gyerekesek.konkrétan mi mentünk mindig,évi 3x tudunk,messze laknak,de ha fél év vagy egy év kimarad akkor sem jönnek,nem is írnak. akikkel egy városban vagyunk,másfél éve !! nem találkoztunk, kizárólag mindig én írtam,néha nem tudom ,hogy csak nem tudok lekopni" de ígérget akar találkozni.amúgy mindig jól érzik magukat velünk,elhívnak ezzel nincs gond,utazunk mi,nincs màsoktól elvárásom,örülök,hogy látni akarnak,de ha 1 évig se írok akkor ennyi. mindenki elvan a saját családjával. mèg senki nem írt rànk először...furcsa,hogy szó szerint mindenki ilyen.
márc. 27. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekik nincs hiányuk. El vannak a családjukkal, napi dolgaikkal és nem unatkoznak. Nincs ezzel semmi baj. Benned van hiány, amit ki akarsz tölteni. Csak nem olyan emberekkel, akik ugyan azt akarják, mint amit te.
márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akivel sűrűbben találkoznék,vagy írok,de a másik nem.
márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mostanra a legtöbb barátságom ilyen lett:/ pedig nem arról van szó, hogy mindennapos beszélgetésekre, heti x-szeri találkára lenne igényem. Csak ilyen téren eléggé különbözünk.

Bár az a része engem is zavar, hogy néha heteket kell várni arra, hogy visszaírjon a másik fél, vagy épp ugyanennyi időbe telik egy kávézás leszervezése. Pedig amúgy még a húszas éveink elején járunk, és ott, a közösen együtt töltött idő alatt semmi gond nincs, minden tök természetes, gördülékeny, és olyan, mint rég.

márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!