Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire fura vagy gáz, ha...

Mennyire fura vagy gáz, ha valakinek nincsenek olyan barátai, akik nem az exei is egyben?

Figyelt kérdés

Van olyan, akivel először barátok voltak, és később kapcsolat lett belőle és amikor szétmentek a barátság megmaradt. (Vele konkrétan együtt épített még homokvárat.)

Vannak, akikkel együtt volt, és szakítás után barátok lettek, mert nem akarták megszakítani a kapcsolatot csak azért, mert párként nem működtek.

Akad kettő, akivel egyszer/párszor összefeküdt és járni nem akartak valamiért, de megkedvelte őket... és ők is barátai lettek.

Nem csak haverilag ismerősök, akik jó viszonyban váltak el és civilizáltan el tudnak lenni, ha egymásba botlanak, de egy észszerű távolsággal. Hanem aktívan benne vannak egymás életében. Sok időt tölt velük, minimum hetente beszélnek. Egy-kettővel majdnem naponta össze is fut élőben, mert ugyanazokra a helyekre járnak és ha véletlen nem futnak össze, akkor is keresik egymást. Együtt járnak bulizni vagy más programra, ha kell valami a másiknak, rögtön ugranak. Naprakészek egymás magánéletéből, az új kapcsolataikat is kitárgyalják, tanácsokat adnak. Ölelkeznek. Lelkiznek ha valakinek baja van.

Az exek közül is néhányan barátai egymásnak, de nem mind, mint egy nagy, vidám kommunában.

Azt mondja, ha valakit vonzónak tart, előbb-utóbb megkedveli emberileg is, és akit emberileg kedvel, ahhoz idővel vonzódni is kezd akkor is, ha alapból nem tetszett. Állítólag nehezen alakít ki bizalmi/érzelmi kapcsolatokat, mert beforduló, és ha valakihez közel tud kerülni, igyekszik megtartani. Kicsit különc amúgy is.


Ti mit gondoltok erről? Mennyire red flag? Ha megismernétek valakit, akit bírtok és amúgy ígéretes, megkísérelnétek megszokni ezt vagy nem bonyolódnátok bele? Volt, aki azt mondta, ez konkrétan orvosi esettanulmány. Nem tudom.



márc. 29. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olyan pasim se volt akinek az exei barátai. Vannak pasi javerjaik barátok rengeteg. Nincs szukségük szex szakitas után az excsajaik barátságára.
márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Es velem se barátkoznak szivesen pasik ha megtudják hogy amugy nem kellenek, csak frendzone ba. Nem kérnek belole. Nyilván mert vannak erre barátaik nem barátokat keresnek csajokban.
márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ehhez óriási bizalom, önbizalom, bombabiztos érzelmi intelligencia és empátia kell.

Nekem menne, mert már összeraktam magam, de a legtöbb embernek ez abszolút nem férne bele. Ami teljesen érthető.

márc. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Frenzone hoz sehol nem kell önbizalom.
márc. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet én nem vagyok már olyan fiatal (23 év aktív pasizás, tapasztalat szexuális élet után, amiből már 11 év a házasság) hogy értsem mi a friendzone? Aki friendzone, azzal dugtunk korábban? Szerintem nem. A kérdés pedig erről szól.
márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak barátság más semmi nekem az is az.
márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem járnék ilyen pasival. Aki minden barátjával összefekszik, meg az exeit is maga mellett tartja, az szöges ellentétben áll az én értékrendemmel. Egyrészt én egy fiúbarátommal se kavartam, azért voltak csak barátok, mert nem jöttek be. Idővel meg már nem is maradt fiúbarátom, mert az összes be akart próbálkozni, én meg onnantól már inkább megszakítottam velük a kapcsolatot. Nem tudtam volna nem arra gondolni, hogy “most is biztos vetkőztet a szemével” meg ilyenek :D Az a szerencse, hogy sok fiú unokatesóm van, így rajtuk kívül nem is hiányzik más fiúbarát.


Emellett nem is szeretném, hogy a pasimnak lánybarátai legyenek, mert eddig az összesről, akiknek voltak, kiderült, hogy dugtak is.


Az extémához is annyit, hogy én egy exemmel se beszélek. Annak akkor és ott vége lett, lezártam velük a dolgot, kész, továbbléptem. És egyáltalán nem bíznék olyan pasiban, aki még mindig beszél, találkozgat volt szexpartnereivel.

márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, képzeld el a barátaidat (exeidet) mikor beülnek egy sörözőbe. A harmadik kör után már a szex lesz a téma.

- Kati nem volt jó az ágyban.

- De legalább jól szpott.

- Nekem csak egyszer engedte az anált.

- 2:1-ben sikítva élvezett el.

- Nem akarta csinálni a konyhapulton.


Nálam nem működik az exeknél, a "legyünk barátok" feeling.

márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy exemmel sem barátkoztam, bár, ha időnként - egy évben egyszer - felhívtak, akkor elbeszélgettem velük, de barátom még gimista időmből van: 3.
márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!