Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elmagányosodástól meg...

Az elmagányosodástól meg lehet gonoszodni?

Figyelt kérdés

Bárhogy próbálok barátságokat kötni valami mindig elromlik. Igaz ugyan hogy egy kicsit okoskodó vagyok, igyekszem leszokni róla. Szerintem nem voltam/vagyok gonosz, szeretek segíteni másoknak, beszélgetni. De valahogy mindig egyedül maradok. Nincsenek barátaim.

És érzem hogy mintha egyre rosszabb személyiség lennék.

Lehetséges hogy a sok egyedülléttől gonosz leszek?



márc. 29. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Favágó vagyok.Egyedül élek egy hegyi faluban.Kemény fizikai melótól zord külsőm lett olyan akihez félve szólnak hozzá.

Ezek mellé a Stihl fűrészem viszem magammal mindenhova a kocsiban is benne van este benn van a konyhában meleg helyen.

Nos ilyen jellemzőkkel kevés nő akad aki szóba állna velem.

Ha mérges vagyok beindítom a fűrészt és szétfűrészelek vele valamit ami otthon már nem kell.

márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, de ő inkább megzakkant a magánytól.
márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Én inkább attól leszek gonosz, ha nap mint nap szembesülök az emberi ostobasággal.
márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet.


A szeretetlenség szeretetlenséget szül.


Én is észre vettem magamon, hogy amióta begubóztam, azóta egy kínszenvedés, ha társaságban társalkodnom kell, pedig jó (lenne) a beszélőkém és tuti, hogy előbb-utóbb kicsúszik valami olyan a számon, aminek nem kéne (az őszinteség hátrány manapság), úgyhogy inkább meg sem szólalok már, de akkor meg azért néznek rám furán - xar ügy..! :(


Igazából én azt figyeltem meg, hogy az igazán eltérő egyéniségeknek nincsenek barátaik, mert ugye a hasonlóak a hasonlókkal barátkoznak, tehát ez azt jelenti, hogy mi túl különcök vagyunk és ezért nehéz találni hozzánk hasonló egyéniséget, aki nem illik bele az átlagba. :D

márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Magamon latom, hogy igen. De ez lehet atmeneti is. En pl meg mindig tudok visszakedvesedni szemelyes kontaktusoknal. De tavolbol meg online gonossza valtam.
márc. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Akkor válik egy ember gonosszá,ha nem hagyják, hogy jó legyen másokkal.

Láttam ezt családtagnál is, munkatársnál is.Nem kimondottan kihasználták,hanem más módon,de szinte ignorálták őket.

Azóta mindegyik elzárkózó lett és soha senkinek nem segít egy szóval sem, morgós és mindenkin átnéző,rideg emberekké váltak, akik ha nem is direkt gonoszkodnak,de szinte örülnek mások bajának,keservének és sikertelenségének.


Egyébként egyik elvált, másik kettő pedig sikertelen társkeresési problémákkal küzd. Érdekes módon,kinézetre nagyon dekoratív,jóképű emberektől van szó.

márc. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet, akár az őrület határára is kerülhet az ember, aminek ez is lehet az egyik eredménye
márc. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A magánynál van egy talán sokkal rosszabb.Mégpedig az,ha rajtad kívül álló körülmények miatt olyannal vagy kénytelen együtt élni,lakni,akinek a látásáról is kiráz a hideg.

Például a válás után a szülőhöz visszakényszerült,elhagyott és lelkileg összetört emberek,akiknek ezzel végleg lezárult a társkeresés,vagy a párkapcsolat lehetősége.Főleg,ha 40 elmúlt.

Ismerek olyat,aki ebbe kattant bele,hogy öreggel és beteggel kellett élnie,aki pedig tönkretette és kisemmizte,az éli a világát és fogyasztja a pasikat.

márc. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Jo dolgokat ir a 6- is.

Ha pont gonossza valni nem,de megvaltozni igen es ez nem biztos hogy tul jo de nincs mas valasztas.

Pl.engem kihagytak a kollegak a reggelibol,harman osszeszovetkeztek.Rajuk hagytam,nem reagaltam igy el is mult,mint mondjak minden csoda harom napig tart.

Az eredmenye amikor igy viselkedtek velem: ha delutan voltam es vettem Colat es ittam belole egy- ket poharral nem hagytam ott nehogy igyonak belole vagy hazavittem 3-4darab pogacsat is ne maradjon nekik,mivel ok ilyenek voltak.Amugy nem vagyok fukar de ilyen emberekkel mar nem vagyok elozekeny nem fog kihasznalni senki.Vagy volt hogy mentem valtasba dolgozni kus kifliket vittem delutanra es nem vettem elo meg a kollega el nem ment.Akik velem nem kozoskodnek azokkal en sem fogok.

Mas eset egy baratnommel amikor jobban elkezdtunk baratkozni beszelt depressziorol,ongyilkos gondolatokrol,az elet ertelmerol.Nem vagyok meggyozodve hogy ennyire komoly volt a gond inkabb ha nem volt tarsasaga,valamilyen dolgot osszezavart a munkajan vagy valahol akkor volt ilyen.Amikor nekem kellett tamogatas megjegyzem az 1/3 se volt annak mint amiben o igenyelte termeszetrsen nem kaptam tole.Sok kodositest,csavarintast a nnal tobbet.Szetment a kapcsolat Az eredmenye soha tobbet baratkozni olyan emberrel baratkozni aki depressziorol,ongyilkossagrol beszel vagy arrol o mekkora aldozat.Az ilyeneket egybol kicsapom az eletembol.Pszichologushoz iranyitani oket.Jarok en is pedig nem kuzdok ilyen gondolatokkal.

Gonossza valni nem mondanam inkabb megfontoltabb lettem,javult az onbecsulesem ezen folyamatosan dolgozok,probalok jobban kiallni magamert,lemenni a melybe es kutatni az okokat.Ez mind a beszelgetes eredmenye

márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Meg bekattanni.
márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!