Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elmagányosodástól meg...

Az elmagányosodástól meg lehet gonoszodni?

Figyelt kérdés

Bárhogy próbálok barátságokat kötni valami mindig elromlik. Igaz ugyan hogy egy kicsit okoskodó vagyok, igyekszem leszokni róla. Szerintem nem voltam/vagyok gonosz, szeretek segíteni másoknak, beszélgetni. De valahogy mindig egyedül maradok. Nincsenek barátaim.

És érzem hogy mintha egyre rosszabb személyiség lennék.

Lehetséges hogy a sok egyedülléttől gonosz leszek?



márc. 29. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Akkor válik egy ember gonosszá,ha nem hagyják, hogy jó legyen másokkal."


Ebben lehet valami!


Én is azóta nem kedveskedek és foglalkozok másokkal, amióta rájöttem, hogy nem érdemlik meg.

márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11- es igaz,de attol meg nem vagy gonosz csak racionalis es tavolsagtarto
márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es: köszi, most megnyugtattál! :)


De egyébként magam is így gondolom.

márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jol irtad,hogy nem erdemlik meg az emberek nagy resze nem erdemli meg.Legjobb semlegesnek lenni
márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazából végülis igen, köze van ahhoz, hogy nem tudok jót tenni. Mindenkinek van családja aki segít neki. Vagy csak vele van. Igazából nagyon sokat kell egyedül lennem, úgy hogy nem én választottam.
ápr. 2. 14:37
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vagyunk úgy egyedül,hogy nem mi választottuk. Akikkel szakítanak,akiket elhagynak, azok mind magányosak .És bizony nem olyan jó látni ,hogy mások nem egyedül kódorognak az utcákon...


F

ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!