Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi miatt van hogy valakik túl...

Mi miatt van hogy valakik túl gyorsan alakítanak ki mély baràtsàgokat és egy idő utàn dobnak bennünket?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen téren tapasztalataitok?

Pl.az ilyen emberek azonnal fenékig nyitjàk a lelküket,programokat ajànlanak velük minden gyors ütemben,intenzíven zajlik.Végül tàvolodnak vagy egyszerűen mindent megszakítanak.


ápr. 5. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak és mások az igényeik barátságban. Esetleg a barát változott meg és már túl sok a barát viselkedése.
ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben érted hogy sok lehet a baràt viselkedése?
ápr. 5. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az újdonság varázsa meg a megfelelési kényszer átmenetileg felül tudja írni azt, hogy két ember természetében összeillik-e, vagy sem. Ahogy az idő telik, megismerik egymást, meg rutinná válik a dolog, akkor már beüt az, hogy jól megértik-e egymást, vagy sem.


Még hosszabb idő alatt meg már az is számít, hogy az élet kit hogy formál, hogy változik, és ha eleinte összeillettek is, talán 10 évvel később másképp gondolkodnak, más utakon járnak, más a gondolkodásmód, az elvek, és eltávolodnak.

ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam többször is előfordult már olyan pl,hogy összehaverkodtam valakivel,mert állandóan poénkodtunk együtt,segítettük egymást,és semmi negatívumot nem tapasztaltam a kapcsolatunkban,de idővel kiderült,hogy ez csak egy álarc volt,mert igazából egy önző,irigy,kritikus,besavanyodott arc volt,aki ráadásul élvezte,ha valakinek nem úgy ment a sora,ahogy kellett volna.Az ilyet meg nem csípem,és mutatkozni se szeretek az utcán ilyen emberekkel.Így több visszajelzést is adtam neki szóban,amiből tanulhatott volna,de nem tette.Utána megszakítottam a kapcsolatot,mert nekem nincs időm ilyenre,hogy 30+-os fejjel tanítgassak felnőtt embereket a normális viselkedés mikéntjére.
ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!