Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már egy jó ideje nem akar...

Már egy jó ideje nem akar barátkozni velem a legjobb barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást, tökre jó volt a baráti viszonyunk, amíg egy jó pár hónapja észre nem vettem hogy nem akar barátkozni velem. A szomszédunkban lakik, amikor épp kint van a kapuba, és én is kint vagyok, akkor köszönés nélkül be megy, üzenetekre sem nagyon válaszol, szinte mindenhol kerül, semmiképp nem akar velem kapcsolatba kerülni. Egyszer kérdeztem egy bevásárló üzletben hogy mi történt, miért kerül és miért nem ír vissza, ő pedig azt mondta hogy elfoglalt, és ő nem haragszik rám, viszont az nagyon nem úgy tűnik, mit tegyek? 20F
ápr. 12. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő már nem a legjobb barátod.hagyd őt,nem kíváncsi rád
ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet vele történt vele valami vagy pedig valaki megkeverte a kakit köztetek. De mindegy a miértje, mert ha ő így döntött, azt tiszteletben kell tartanod.
ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem hogy mi történt, miért van ez köztünk, ő mondta hogy meg szokta a magánlétet, és elfoglalt. Valahol azt érzem hogy ez nem így van, mert régen is volt az hogy nem barátkozott velem, nem reagált az üzenetekre, (de csak pár napig), most meg lassan 3-hónapja. Nagyon is szeretném tudni hogy mi történt, mi az oka, de nem ad konkrét választ
ápr. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!