Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor hazudik?

Most akkor hazudik?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel "barátkoztunk", tegnap megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi is a mi státuszunk?


Erre az volt a válasz, hogy még barátok se vagyunk, ugyanakkor nekem személyesen nem ezt mondta!


Olyan rosszul esett!


De nem értem miért kell hazudni ?



ápr. 14. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért kell ilyen gyökér kreténnel foglalkozni egyáltalán? -.-
ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
"Barátkozunk" Na ezért.
ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Szomszéd lány típus Vs jóképű bunko kan


Millió ilyen van…. Miért nem a pocakos gyári melós Jocikával akarsz annyira barátkozni? 🤣

ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy bírom mikor a nők nem képesek konkrétan leírni mégis mi a francot értenek 'barátkozás' alatt. Nekem ebből az jött le, hogy nem vagytok ti barátok, max haverok akik egyszer dugtak.
ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Személyesen mit mondott?

Ennyiből nem lehet megállapítani hogy valójában mit gondol/mit szeretne, vagyis hogy hazudik-e... Lehet hogy csak szórakozik veled, de lehet hogy csak nem tudja mit akar, vagy esetleg megijedt, mert azt hiszi te komolyan gondolod... Beszélgetni kell tovább, ha lehet. Személyesen.

ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából már elengedtem
ápr. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!