Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit nevezünk egyenrangú...

Mit nevezünk egyenrangú kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Ki hogy képzeli el?

Mit lehet nevezni egyenrangú kapcsolatnak?



ápr. 14. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezt tényleg el kell magyarázni?
ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor nem gondolkozol azon egyenrangú e a kapcsolat, hanem jön minden magától, ki mikor fizet, ki mikor mit csinál a haztartásban, mit tesz meg a másikért. Nem merülnek fel olyanok hogy múltkor ezt én fizettem most neked KELL.
ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: nevetséges vagy mert direkt oda írtam ki hogy képzeli el. Tehát néző pontokat kérdezek nem elmagyarázni kell
ápr. 14. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki ugyanannyit tesz bele MINDEN szempontból mint a másik.

De kapcsolat válogatja, hogy ki mit ért alatta teljesen átfogó konkrétum erre nincs mint ugyanúgy 2 egyforma, egyformán működő kapcsolat se.

ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es pont ezért írtam ki a kérdést. lehessen róla elmélkedni
ápr. 14. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam az adok kapok van.

Amit neki szabad azt nekem is és fordítva.

Párt is úgy keresek, hogy hasonló legyen mint én. Nem járok már bulizni, a baráti köröm is teljesen elkopott. Ha ő pont a fordítottja lenne az számomra elfogadhatatlan.

A számlákat, albérletet stb.. közösen fizessük nem pedig az egyik többet mert x ezer forinttal többet keres…

Mindent meg kell tudni beszélni nem pedig a gyerekes “ahh semmi” meg ilyen faxságokat nyomni… ha baja van valakinek mondja meg és beszéljük meg ne az exhez rohangáljunk vissza.

ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3: Most nézem, hogy itt beszólogatsz, privátban meg írkálsz? XD Bohóc
ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napok óta be se léptem privatot meg pláne nem szoktam senkinek írni
ápr. 23. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!