Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meguntam, megutáltam az...

Meguntam, megutáltam az embereket. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A többségnek az egója körül forog az élete, fényezi magát meg kapja fel a vizet ha támadást észlel. Dominálni akar és mászni felfele hierarchiában. Undorító ez számomra, nem látok bennük szépet.

Más is van így ezzel? Hogyan oldotta meg?


ápr. 14. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Egyenes ut az elszigetelődeshez ami meg téged fog roncsolni.

Tanulj szlalomozni inkább az emberek közt. Meg pl manipulálni mivel mindenkinek 2 arca van, es valahogy azt elérni hogy feléd csak a kedves korrektet mutassák, a harapasokat meg hagyják meg másnak.

ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"A többségnek az egója körül forog az élete, fényezi magát meg kapja fel a vizet ha támadást észlel. Dominálni akar és mászni felfele hierarchiában."


Így van. De mond, te mi is volnál "ennél" másabb?


Várom válaszod...

ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Szoval az emberek segito kezeket is nyujthatnak de a kést is a hátadba állítják ha akarják. Azt kell megtanulni elérni hogy feled csak az előbbi jöhet, az utóbbi oldalukat meg nem provokálod ki
ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Főleg a munkahelyemen látom ezt, nagyon rossz ezt látni. Milyen lelki világuk van ezeknek és hogy tudnak nyugodtan aludni?

És azt se értem hogy hogy pont ezeknek hullik az ölébe minden.

Főként most anyagiakra gondolok.

ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy látom, hogy ez jelenleg leginkább a munka területén jelent számodra problémát.


Ha itt van az elsődleges baj, akkor tanulj ki valami szakmát és dolgozz otthonról.

ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

“ Szoval az emberek segito kezeket is nyujthatnak de a kést is a hátadba állítják ha akarják. Azt kell megtanulni elérni hogy feled csak az előbbi jöhet, az utóbbi oldalukat meg nem provokálod ki”


Igen ez a skizofrén állapotuk miatt is tartok mellettük, mert egyszerre hogyan lehetne valami angyali és démoni. Egyik oldal fals és megjátszott.

Engem nem vernek át. Tudom, hogy egy vérszomjas kegyetlen faj vagyunk, és csakis a szükség hozza, hogy jópofizunk egymásnak, nem mert annyira melegszívűek lennénk.

ápr. 14. 16:28
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

6 igen minden kettős. Ejszaka nappal jun meg jang

Egyszer tud dühös köcsög is lenni vki, másszor meg szeretni is tud.

Minden meg mindenki kétféle.

ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*jin jang
ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

8

En nem vagyok ketfele,kikerem magamnak. 5millio625 féle vagyok, mint ahogy mindenki mas is :)


Kerdezo, hat nem jo korokben mozogsz. Koltozz el, utazz, nyiss, jarj teljesen mas emberek koze. Vagy valamiert erre vagy kihegyezve, csak ezt latod meg. Koncentralj mas tulajdonsagokra a valtozatossag kedveert. Az elme iranyithato. Es pont annyi szepseg van a vilagban, mint amennyi sz_rsag. Ossztarsadalmilag megy a negativra koncentralas, eleg,ha megnezel egy hiradot... es ez az elet sok teruleten. De el lehet szakadni tole.

ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De a skála 2 oldala kétfele. Az masik dolog ha 10 es huszas a skála attol a 2 pórus az 2 pórus.
ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!