Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok,az alábbi helyzetben...

Lányok,az alábbi helyzetben undorodík tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés
Közös baráti társaságban, randira hívtam egy lányt nemet mondott de normális viszonyban maradtunk. Csak akkor beszélünk ha csoportos találkozás van. Legutóbbi alkalmon már amikor köszöntem, nagyon flegma volt, ha közös térben voltunk helyet cserélt a mellette állóval, hogy nehogy mllém kerüljön végig került. Már az elejétől fogva éreztem ezt ezért egyáltalán nem kezdeményeztem vele beszélgetést.Ha közös helyen voltunk többiekkel se. Itt kicsit részeg volt. Mikor ezután talákoztunk mosolygott, kedves volt mintha mi se történt volna.

ápr. 16. 18:03
 1/7 Seila ***** válasza:
69%
Nem undorodik tőled, csak semminek sem tart, jelentéktelennek.
ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
igen.
ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem kellesz neki.
ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem undorodik es nem semmire tart, hanem tok kinos erzes tudni, hogy tetszel valakinek, neki nem jossz be, de ez egy zavarba ejto helyzet.
ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idegesíted a jelenlétével.
ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis érthető. Köszönöm a válaszokat.
ápr. 17. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem undorodik tőled, csak nem tetszel neki, és nem akarja, hogy bármit is félreérts.
ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!