Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok! Férfi nő barátságban...

Csajok! Férfi nő barátságban hogy lehet értelmezni ezt a kijelentést? Ezt ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Én nő barátom felhívott beszélgettünk, és a végén mondta hogy a napokban találkozhatnánk is személyesen beszélgetni, meg hogy legalább akkor látna is engem. Ezt mire véljem hogy látni akar? Pár napja is talákoztunk, akkor is látott. Ha én valakit látni is szeretnék, nem csak a hangját hallani, akkor felé én többet érzek! Nem jól gondolom?
ápr. 17. 06:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
*Itt az a hülye...
ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Délután találkozunk, majd kiderül, bár ma reggel már azt írta hogy elmehetünk moziba is vagy sétálni kettesben valamerre, ha lenne hozzá kedvem. Nekem akkor is fura hogy már csak kettesban akar találkozni, beülni valahová stb.
ápr. 17. 09:41
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor várjuk a fejleményeket, beszámolhatnál róla mindannyiunk okulására! Addig is érezzétek jól magatokat!
ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, miért van lepontozva a 10-es válaszom. Ha én azt írom anyámnak, hogy szeretnélek már látni, akkor az incel szótár szerint én meg akarom őt b*szni? Vagy hogy működik ez nálatok gyerekek? Nem fordult még meg a fejetekben, hogy ti vagytok rosszul bedrótozva?
ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Hany eves vagy kerdezo?

Jelentheti eppen mimdkettot. Deba helyedben kattogas helyett csak elveznem majd a talalkozot.

Ha jo baratok vagytok, akkor ra is lehet kerdezni.

ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
Te tiszta hülye vagy. Barátok is mennek ketten helyekre. Hány éves vagy?
ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
29 vagyok, a csaj 27, de majd délután kiderül mit is szeretne, mert reggel óta irogatunk egymásnak, hát kíváncsi vagyok miről szeretne beszélgetni!
ápr. 17. 13:44
 18/28 A kérdező kommentje:
Amúgy pár hónapja volt egy kijelentése, miszerint mi ketten nagyon összeillünk szerinte! De ugye mivel nagyon jó barátok vagyunk, ezt ne rontsuk el.
ápr. 17. 13:45
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha valamelyikőtökben felmerül a kérdés, hogy a másik mit akarhat, jobb azonnal tisztázni, nem agyalni. Kerek perec.

Lehet úgy is rákattanva lenni valakire, hogy nincs benne hátsó szándék, és úgy is, hogy de bizony több is lehetne. Ha ma egész nap együtt lógtok már beszélgetés szintjén is, délután meg személyesen, akkor ma van az a nap, hogy tiszta vizet is önthetnétek a pohárba.

Másik oldalról nézve a dolgot meg nem kell ezen gondolkodni, majd lesz valahogy. Ha valaha jártál már valakivel, gondolj bele: már régen benne voltatok a közepében, amikor kimondtátok, hogy mi most járunk?!

Lazíts! A helyzet majd adja magát, így vagy úgy!

ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%

A baratok kettesben szoktak talalkozni.

A te elozmenyeid alapjan kerdeses mit akar. Bar ugy tunik maradsz a fruendzoneban,mert onnan nem szoktam kikerulni az emberek. A kezdeti isminel ha nem probalkozik be,hogy kifejezze a vonzalmat,akkor nagyon nem vsloszinu ,hogy vonzodik.


Attol hogy nem vonzodik hozzad mondhatja h osszeilletek. A de ne rontsuk el legtobbszor egy udvarias visszautasitas,mert nem tetszel neki.


Azt tudom,h tobbnyire fiu barataim szoktak lenni es akar ot ev mulva se erdekel az illeto,ha addig se akartam semmit. Olyan is elofordult mar,h elismertem,h jol nez ki meg masiknak tetszik ,de nekem megse jott be a szemelyisege miatt. Vagy hogy bejott,de megiscsak baratkoztam vele csupan,ezt meg is mondtam,h csakis baratom lehetunk semmi tobb .Amolyan luxusnak ereztem ,h nem kezdek vele soha megse,annak ellenere,h lehetne.

Nem sose huztam az agyat sose hitettem el vele,h lefekhetunk.

Olyan baratsagom is volt,h kb 8 evet baratkoztunk,nagyon osszeillett a szemelyisegunk,a kulseje elment,de mindif mondtam neki hogy nem lesz semmi tudomadul is vette es tudta h nem azert flortolok vele hanem olyan a stiusom.



Talizz vele es meglatod,mi lesz.

ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!