Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak az iskolában?

Mit csináljak az iskolában?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom,az a kettő is a hátam mögött kibeszél amikor nem velem vannak.2 éve pedig kb. az egész osztály jóban volt velem,most meg nem is veszik észre hogy nem voltam suliban.Nem tudok senkivel sem jóban lenni. Mert engemet zavar,hogy egy pár éve mi voltunk a legjobb barátok most meg mint két idegen.Gondolgodtam hogy sulit váltok,de a szüleim szerint csak akkor menjek el hogyha durvább lesz a "helyzet,,,Szerintetek mit kéne csinálnom?
ápr. 17. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el őket, nem a barátaid, ha kibeszélnek, és ne görcsölj rá a barátkozásra, nem lehet mindenkivel jóban lenni úgyse
ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátkozz sulin kívül. Nekem bejött, sokkal kedvesebb embereket tudtam így megismerni.
ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!