Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek megtörtént már hogy...

Veletek megtörtént már hogy valaki amióta ismert utált és egy idő után mégis megkedvelt?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem volt.
ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszek a mesékben.
ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy utána.
ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, es olyan is, h en megkedveltem valakit utolag.
ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, legutóbb munkahelyen volt ilyen.
ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, olyan szokott lenni hogy amíg csak látásból "ismernek" addig nem vagyok szimpi de aztán amikor kapcsolatba kerülnek velem, rájönnek, hogy de. De aki tényleg ismer és amiatt nem kedvel, az nem is fog.
ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
igen a suliba anno volt ilyen
ápr. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem velem, hanem én utáltam három színészt is, és az egyikkel akkor szűnt meg az ellenszenvem, amikor láttam színházban, a másik kettővel meg akkor, amikor egy-egy interjút láttam velük a tv-ben. Tehát van ilyen. Sőt, még az egyik szerelmem is olyan volt, hogy amikor megláttam, semmit nem éreztem iránta, és a legnagyobb szerelem lett.
ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!