Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez randinak számított volna?

Ez randinak számított volna?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon ráírtam egy srácra, de nem ismerkedés céljából, csak barátkozni és ennél többről soha nem is esett szó közöttünk. Pár hónapig beszélgettünk random hülyeségekről, aztán megbeszéltünk egy találkozót, és végül lementem hozzá (egy másik városba) ahol egész nap együtt voltunk. De nem volt szó róla hogy ez egy randi lenne, és én nem is úgy fogtam fel, csak sima talinak egy "online baráttal", viszont sokak szerint akiknek elmeséltem, ez egy randi volt. Szerintetek akkor ez az volt, és én vagyok a hülye? Vagy mitől lesz egy találkozó randi?
ápr. 23. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindket ember azt hiszi, vagy szeretne, ha lehetne belole parkapcsolat, szexkapcsolat vagy valami.
ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Paul Atreides ***** válasza:
92%
Ez nagyban függ attól, hogy ki hogyan tekint a másikra, volt-e köztetek intimitás stb.
ápr. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Innen két ellenkező nemű emberrel is találkoztam már, egyik sem volt randi. :D a találkozó találkozó, a randi meg randi.
ápr. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Elég szánalmasak lehetnek ha nekik ez randit jelent.
ápr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

A srácnak tetszettek? Mit vettél észre?

Amennyiben megint szeretne találkozót, akkor nem kérdés, hogy ő többet szeretne tőled, mint barátság.

ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Jó nagy hülye vagy.
ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne éld bele magad, ugyanúgy neked kell eztán is örömöt szerezni magadnak.
ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy a srác hogy élte meg teljesen mindegy, ha neked ez randinak számított akkor a volt, hanem akkor meg nem.
ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én ezen az oldalon annyira nem találkozgatnék senkivel, mert sosem lehet tudni, ki van a "vonal másik végén". Ez nem társkereső oldal, szóval szerintem erről szokjál le, hogy a Gy.k.-n keresel barit, nem erre lett amúgysem kitalálva.
ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a (többnyire) értelmes válaszokat, most akkor megnyugodtam hogy ez nem randi volt :D
ápr. 23. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!