Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már ennyire részegek?

Voltatok már ennyire részegek?

Figyelt kérdés

Fiúk, előfordult már veletek olyan, hogy annyira beütött az ital, vagy egyéb bármi más, hogy aztán a többi barátaid vittek haza, és fektettek az

ágyba? Volt, hogy úgy ébredtetek, hogy le voltatok vetkőztetve? XD



máj. 26. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
voltam sajnos, csak nekem nem volt aki hazavigyen (nincsenek barátaim)
máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Katona Dius ***** válasza:
70%
Lányként velem nem, de volt már, hogy öcsémet úgy cipeltem haza egy buliról, hogy alig volt magánál, azt se tudta, hogy értünk haza, vagy mi történt vele utána. Másnap persze nagyon "élvezte" a következményeket.
máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer befüveztem, hogy haza kellett vinni, meg leültetni. 2-3 óra ülés után átment valamilyen szinten.

És egyszer berúgtam, de haza menni még sikerült. Akkor jött a gond, mikor lefeküdtem. Csak hánytam, meg szédültem. Na akkor tartották nekem a tálat "SAJNOS" . Szégyenlem is magam. De olyan szinten amit a kérdésben említettél, még nem.

máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Uh, szégyen szemre, nő létemre rengetegszer. Talán az volt a legdurvább, amikor megittam egy fél üveg meleg Jägert. A következő emlékem az, hogy a saját hányásomban fekszem a koleszban.

Elvileg lehánytam két ágyat, a fürdőt és elájultam.

máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A cipőben ébredés sokkal inkább jellemző, mint a levetkőztetés. Megesett. Többször is.
máj. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én tudtam teleportálni, mikor nagyon beittam. Rosszabb volt, mikor nem ittam eléggé a teleportáláshoz, de ahhoz igen, h rosszul legyek xD
máj. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem, de egyik munktarsam igen

Azt mondta nem iszik sokat🤣 aztan menni nem tudott🤣

máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem, nem is tervezem. Haverokkal már megesett sokszor, általában én vagyok az aki hazaviszi őket.
máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Még harmadnapos is voltam, de nem vagyok büszke rá.



Traumatikus estém volt, húzóra megittam fél üveg whiskyt, meg egy csomó vodkát. Egysz le akartam kapcsolni az agyamat, mimden mindegy volt, csak ne legyek magamnál.


Aztán persze sikerült is. Teljes képszakadás. Másnap részegen keltem, fenn voltam 5 órát, aztán visszaaludtam. Harmadnap voltam másnapos.

máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!