Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket dobott már ki "barát"?

Titeket dobott már ki "barát"?

Figyelt kérdés

Volt egy lánybarátom akit nagyon szerettem, végig incselkedtünk, szivattuk egymást, szerveztünk programokat, jól elvoltunk, rengeteget beszélgettünk a jövőről, hogy mibe kezdenénk stb. Volt egy rossz szakaszom, ahol sokat panaszkodtam és ezért romlott a kapcsolatunk, meg egyéb okok.. olyan zavaros az egész. Már alig beszéltünk, vagy csaj nagyon ritkán, nemrég pedig egymás leosztásába fulladt az egész ahol kölcsönösen kijelentettük, hogy soha nem voltunk barátok, utáljuk egymást stb. Eltelt pár hét és próbáltam békülni, de nem akar, nem akarja, hogy írjak, azt akarja hogy legyen vége mindennek, neten, telon, mindenhonnan töröltük egymást.


Férfi vagyok, nem mutattam ki mi fáj és mi nem(pedig ki kéne) szóval végig azt gondolhatta, hogy nem is szeretem. 18 éves fiú létemre sírhatnékom van, megszakad a szívem, nem fér a világképembe az hogy mindez semmi nem volt.. hogy semmit nem jelentett, mintha meg sem történt volna. Elképzelhetetlenül, leírhatatlanul szomorú vagyok..



2012. máj. 10. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Idézőjel nélkül.
2012. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!