Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éves lány vagyok,az én szitum szerintem már tényleg súlyos kicsit hosszú leszek,de remélem elolvassátok,és kérlek csak normális válaszokat.Szóval 13 éves vagyok.NINCSENEK BARÁTAIM!4,5 évvel ezelőtt volt utoljára LB-m,de rájöttem,hogy amint egy új csajszi van a láthatáron ott hagy.Suliban a vicces,jó fejek "csoportjába" .Fiúkkal jobban kijövök,de hát még is csak lány vagyok.Tudom mindenki azt mondja mindenhez két ember kell és ezt én is elfogadom-->..Rajtam kívül az osztályban 6 csaj van, 3 ribizli Gizi,1 különc csaj aki csoda,ha egy hónapban 1x megszólal,és van még 2 csaj..Olyanok az osztály társ nőim..hogy egyik héten tök el vagyunk aztán ugye van szombat,vasárnap és hétfőn megyek be..aztán látom,hogy pl: 3 csaj csoportban ül..akikkel múlt héten elvoltam és..hozzám se szólnak..és én érzem magam kellemetlenül..a másik 2 csaj mint ha ikrek lennének csak a fiúk-fiúk-fiúk..a lány aki meg meg se szólal..az néma szóval vele tényleg semmi csajos dolog..Járok sportolni is de ott hozzám se szól senki....:// felnőttek közé járok nincs témánk...De tényleg az osztályban nem lehet barátkozni..ha össze haverkodunk kicsit már jön a kétszínűség..velem azért nem érzik jól magukat mert..szóval általában 3 csajjal szoktam beszélgetni,és ők a másik két csajjal nem beszélnek..és azt gondolják ha velük vagyok nem szólhatok a másik 2-höz..de én nem akarok ilyen különcködést..úgy hogy inkább mindenkihez szólók pár mondatot aztán szia..egyszer az osztból ez a 3 lány át jött ilyen kis pizsi bulira..jó volt minden..aztán hétfőn meg már mint ha meg se történt volna.UTÁLOM A NYARAT..MÉG STRANDOLNI SE TUDOK ELMENNI..NAGY NEHEZEN 2HÉT UTÁN TALÁLOK VALAKIT AKIVEL ELMEHETNÉK..MIT TEGYEK?HOGY LEHETNE EGY BARÁTOM?VAGY MI LEGYEN?

2012. máj. 28. 23:24
 1/6 anonim válasza:
A mi osztályunkban a lányok barátkoztak a fiukkal főleg ha a lányok kiközösítették és mindig azt mondták, hogy velünk jobban tudtak szórakozni mint az erőltetett barátaikkal jó ez nem 6. ban volt hanem inkább 2 évvel később. Viszont ha tényleg 1 lány sem akar veled barátkozni neked is változni kell, vagy nézz körül a környező osztályokban. Nem vagyok lány ezért nem tudom de lehet féltékenyek rád mert jóban vagy a fiukkal.
2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindig jöttek utánam..de úgy egy féléve megmondtam nekik,hogy én csak úgy barátkozok velük,ha nem sértődnek meg azért,hogy én nem fogok különcködni,és igen is hozzá fogok szólni a másik két lányhoz,mert azért mert ők nincsenek jóba velük(egy hülyeségen vesztek össze)..azért még én hozzájuk szólhatok..Sajnos minden osztály rosszba van a másikkal.
2012. máj. 29. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan hobbit keresni, ahol veled egykorúakkal barátkozhatsz. A közös érdeklődési kör összehozza az embereket. Nyáron nem mész táborba? Ott is barátkozhatnál. Vagy nincs unokatesód, vagy a szomszédban valaki, akivel nyáron is elmehetnél ide-oda?
2012. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De táborba megyek..július 5-10-ig lesz egy tábor...suli tábor,de hát az is csak arra a pár napra szól..vannak rokonaim,de mind vidéken él.Mindig próbálkozok valahova elmenni,rajz,meg média táborba akartam elmenni,de...annyira félek....amúgy a nyára egy elég különleges dolgot terveztem..fogyni szeretnék..és a többi túlsúlyos gyereknek egy löketet..adni szerintetek ez jó ötlet?(nem vagyok kövér csak alakítgatni akarom magam)..
2012. máj. 29. 22:21
 5/6 anonim válasza:
próbáld meg megszólítani a csendes lányt az osztályodban. Lehet, h örülne neki! :)
2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és jó barátnő lehet belőle
2012. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!