Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Majdnem minden barátnőmmel...

Majdnem minden barátnőmmel kezd megromlani a barátságom, miért? (tovább lent).

Figyelt kérdés
Nem tudom mért van ez, jó.. én sem vagyok egy olyan ember aki keresi a másikat..de ők sem engem. Még a legjobb barátnőm (11 éve) sem. Meg vannak más barátnőik is.. És ez zavar a legjobban. Najó, ez nem olyan gáz, csak nem nagyon lehet összeegyeztetni 2 barátnőt szerintem.. Én viszonylag türelmes vagyok, elviselem a hisztit meg az ilyesmiket, de azt vettem észre hogy hosszútávon ha nem tetszik valami, tovább állok.. De még eddig nem találtam meg az igazi barátnőmet, pedig már nagyon szeretném. De nem is tudom hogy hogyan ismerkedhetnék ilyen célból. Kicsit furán jönne ki szerintem ha oda mennék egy csajhoz és megkérdezném hogy lenne-e a barátnőm. meg igazából azt sem akarom, hogy valaki olyannal barátkozzak akinek már van legjobb barátnője, mert akkor biztos csak a második lennék neki. Ilyenkor mit tegyek? Hogyan mentsem meg a barátságaimat? Vagy hogyan ismerkedjek?

2012. jún. 15. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ezeket a sorokat :-) nem tudom , mennyi idős vagy (én 31) de nálam ugyanez a helyzet. Az összes eddigi "legjobb" barátnőmet elveszítettem. És most is van egy lány akivel eddig a legjobb barátnők voltunk de már annyit csalódtam benne, hogy szerintem ennek is vége...Én is szeretnék barátnőket találni de ennyi idősen ez már nem egyszerű és az emberek egyre zárkózottabbak, plusz ott van az internet, ahol egyszerűbb ráírni valakire két sort mint felhívni telefonon, az meg hogy személyesen beszélgetni, már szinte fel se merül sok emberben...én nagyon igényelném. Nekem van egy kislányom már de mégis nagyon vágyom egy igazi barátnőre akiben sosem kell csalódni :-(((
2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemre jársz még? Van olyan hobbid ahol más lányok is vannak? Közös élmények barátságot szülnek. Szerintem a régit hagyd, ha kihűlt nem érdemes erőltetni. Becsüld meg jobban a következőt!
2012. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mert te nem vagy jó barátnő.

1. nem keresed akkor te se várd a sült galambot.

2...vannak más barátnőik is...mivel elég korlátolt, beszűkült kondolkodás lehet akinek mindössze 1 ember szimpatikus. (ja ez még magaddal is ellentmondás mivel te a kérdésben is több barátnő elvesztését sérelmezed mivel nekik is vannak rajtad kívűl barátaik. Ez az egocentrikusság.)

3. viszonylag türelmes vagy....lehet furcsán hangzik de az emberek többsége HASONLÓ emberekt vonz illetve azt kedveli akivel többnyire jól is érzi magát. nem elviselni, mártírkodni, gyereket pesztrálni vagy az melett az ember melett hanem BARÁTNAK, ha elég megmondod s felnőttként kezeled, vársz pár napot míg lenyugszik, nem erőlteted ha nem tudod lenyugtatni.....de te ezt mártírságnak éled meg s eldobod mondván TE mindent megtettél.

4. a legjobb barátnő neked mit takar? tartod a polcon mint egy plüssálatot? Mert ez jön lebelőle: odamennél bárkihez aki külspleg csinos neked csak a kinézete miatt, csak magadnak akarod ne legyen konkurencia mert tudod magadról talál nálad jobbat könnyen (önbizalom hiány) birtoklási vágy másé ne legyen.

Összegezve fogalomzavarban vagy milyen egy barát, milyen a normális emberi kapcsolatok ami azért mondjuk 16-20 év alatt legalább 2-3 osztálynyi embert - tesóikat, évfolyamtársakat, iskolatársakat felső-alsó évfolyamokból, rokont, szomszédokat - azok gyerekei, barátai, szülők barátait illetve azok gyerekei, internet lévén megannyi chat, beszélgető portál, ismerkedő portál, bulikban/hobbiban, kiránduláson stb tevékenység alatt megismert embert jelent. Eszerint több ismerős is lehet szimpi amiből kialakulhat valami ragaszkodás, szeretet, barátság s elismered neked több ilyen esélyes lehet. ("Hogy mentsem meg a barátságaimat?") De nőlj már fel s vedd észre más emberek is rendelkeznek ezekkel a lehetőségekkel ismerkedni s nekik is JOGUK van több embert kedvelni.


Talán ha kedvességel, jósággal álnál az emberekhez s nem türelemmel mint valami idegesítő, megjavítandó, magad tetszésére formáló elszigetelt plüshöz amit eldobsz ha nem "idomul" elképzeléseidhez hát istenucse szerintem lennének akik barátkoznának veled. (ja ugyenez a pasikra is vonatkozik ám.)

2012. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly válasza:
39%
a nők ilyenek,nincsen köztük igazi barátság. Mindig riválisként, ellenfélként kezelik a másik nőt, természetüknél fogva
2012. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meg kell becsülnöd,azt amid van,bizony!Tenni kell érte,ez csak úgy működik jól,hiszen adni sokszor jobb,mint kapni.És az emberek nem szeretik a lehangoló dolgokat,legyen szó emberi viselkedésről is akár.Legyél kicsit optimistább,próbálj meg figyelmesebb,kedvesebb lenni,meglátod,jó irányban fognak a dolgaid változni,és téged is többen fognak keresni,közös programokat szervezni veled.
2012. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!