Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit terveztek a nyárra?

Kamaszok! Mit terveztek a nyárra?

Figyelt kérdés
Mit fogtok csinálni? Hova fogtok menni?:)

2012. jún. 17. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Munkát midnenképp. Pár napja végeztem az iskolával, muszáj menni dolgozni. kezdődik a nagybetűs ÉLET :-/ :)
2012. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Haverokkal lazulás,tavon fürdés,parti...
2012. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

Először is minden vágyam, hogy túl legyek az érettségin.. :))

Másodszor: elmegyek a váostól jó messzire, hogy a monoton környezetemből kicsit kiszakadjak és csak a kerészkedésnek éljek.

Harmadszor megtanulok főzni.. :)))

Negyedszer a hétvégén találkozom barátnőmmel, meglepem egy szép, ballagási ajándékkal, meg majd még a többi barátnőmmel is találkozom, mióta vége a sulinak keveset látjuk egymást..

meg egyikőjükkel be kell pótolnom a parkos kirándulásunkat.. :)))

Szeretnék strandolni is, bár idén csak az uszodába fogok eljutni szerintem, amúgy a tengerben szeretek úszni mert sós a víz és nem jön ki attól a herpeszem..

Vásárolgatok, mint az összes többi tini.. :))

De leginkább könyveket az antikváriumban.. :)))

Olvasok, cikkeket írok, meg még a nyár többi részében kitalálom mit fogok csinálni. :D

Biztos lesz bográcsozás megint, szalonnasütés, ja meg a SPORT ami állandó kellékem lett..:D

18/L

2012. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

fesztiválozás,bulik siófokon,strandolás,nyaralás külföldön szülőkkel,balatonnál barátokkal,rengeteg olvasás,zenehallgatá :D

18/L

2012. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 slora ***** válasza:
49%

Nyaralás: Toszkána,Horvátország,Balaton,Budapest.

Sportolni sokat fogok: teniszezés,futás meg úszás.

Olvasni is sokat fogok már nagyjából elterveztem,hogy miket :)Emellett még szeretnék könyvtárba is gyakrabban menni.

Kimegyek a barátnőmhöz aki falun él,ott is fogok aludni.

Elhatároztam,hogy elkezdek írni,ezáltal javítani a fogalmazásomon.

Muffint sütni,mert már ezer éve nem sütöttem :)

Angol szavakat tanulni,de ezt csak azért mert szerintem egy kicsit hiányos az angol szókincsem és kilencedikben leakarom tenni a felsőfokút(az angol tanárom is ezt szeretné).

Készülni a gimis felvételire(jövőre írjuk).Anya mindig kinyomtatja én meg megcsinálom aztán leelenőrzi a netről.Leginkább a matekra kéne,mert a reál tárgyak annyira nem mennek...

Sorozatokat nézni a neten.

Moziba menni a barátnőimmel.

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe :)

2012. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 slora ***** válasza:
49%
Kihagytam,hogy 13/L vagyok :)
2012. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 slora ***** válasza:
49%
*külön angol tanárom
2012. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Gépezés, este biciklizés és közben fotózás, 1 hét Balaton, 1 hét családi nyaralás ahova most haver is eljön.
2012. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Madonna kocert <3<3

nyelvtàbor az egyik bnőmmel a Balatonon

nyaralàs Sopronban 2 uncsitesòmmal és az egyiknek a férjèvel

ez még nem biztos,de valszeg 3-4 nap a Balatonon a baràtnőkkel

megartom a "sweet 16" bulimat,amire év közben nem volt lehetőségem :-$

ezenkìvül nagyon sokat fogok olvasni,megtanulok sütni-főzni,kutyámmal leszek ès persze majd àllandòan a neten függök :-D

Szerintem jò kis nyàr lesz.;-)

16(és fél :-P:-P)/L

2012. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát először is alszom és lustálkodom, itthon punnyadok, persze közben azért találkozom a barátaimmal, sportolok, ilyesmik. Aztán sokat leszek idén a Balatonon, barátokkal (2x is) és szülőkkel is, már alig várom. :)

Aztán sajnos tanulni is kéne, mert jövőre érettségi, nyárra csomó házit kaptunk + angoloznom is kell, meg szeptemberre tételeket kidolgozni... Szóval lesz dolgom, meg vezetni is tanulok, munkát is akartam keresni, de aztán úgy döntöttem, inkább pihenek a fennmaradó időben, mert a jövő év kemény lesz.

2012. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!