Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki egyedül és reménytelen...

Van aki egyedül és reménytelenül érzi magát?

Figyelt kérdés
írjátok le, hogyan kerültetek ebbe a helyzetbe és mit éreztek, hány évesek vagytok és hol éltek meg persze fiúk vagy lányok vagytok... tulajdonképpen arra keresek választ, hogyan lehet ezt elviselni vagy ebből az egészből kitörni és barátokat/barátnőket találni

2012. júl. 20. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: ismerkedj. Menj el oda, ahol sok ember van, és ismerkedj. Bárhol lehet: boltban, könyvtárban, színházban, metrón, buszon, villamoson, járdán.


Ha a személyes kontaktustól félsz, akkor hajrá, ott az orrod előtt az internet! Milliónyi chatszoba van, be kell menni, és beszélgetni.

2012. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Időnként kimondottan élvezem a magányt. Az az igazság, hogy szeretek egyedül lenni, és néha a társaság kimondottan a terhemre van - pl egy-egy nagyobb társaságban töltött este után legalább egy hétig nincs rá igényem. De szerencsére vannak emberek, akik ott vannak, ha szólnék valakihez, és, mivel egy koleszban lakok, elég csak kitennem a lábam, és máris emberek között vagyok, ha ahhoz van kedvem :)
2012. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LeftBehind ***** válasza:

Én most jöttem ép rá,hogy nem szabad fesztiválokra járnom.Látom az ölelkező,boldog,szép kis párocskákat és kezdek egyre jobban depressziós lenni,semmi másra nem vagyok képes gondolni,hogy mennyire értéktelen lehetek mellettük,ha abból a sok jóból,ami nekik kijutott én egy fikarcnyit se kaptam soha.Akik meg azzal jönnek,hogy minél több csajhoz kell odamenni,üzenem hogy baromság.Ha nem tudod,hogy kell egy csajra hatni,mit és hogyan mondj,esélyed sincs...Ha valakinek van valami ÉRTELMES tanácsa,vagy tapasztalata akkor én is szívesen fogadom,mert kezdek teljesen megkattanni!

18/F

2012. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó neked te még csak 18 vagy
2012. júl. 23. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem valamilyen értelmet kell találni az életedben egyedül, valami hobbit, elfoglaltságot, célt, olyat, amitől legalább valamilyen mértékben jól érzed magad, és amire büszke vagy. Amíg nincs ilyen, és amíg csak nagyon szenvedsz, addig nem fogja keresni a társaságodat senki, mivel csak a szerencsétlenségedet meg a szenvedésedet tudod felkínálni másoknak.
2012. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LeftBehind ***** válasza:
Hiába van hobbid,ha az a kutyát se érdekli+ha csinálsz valamit,attól még magányos vagy és egy idő után azt is megunod.
2012. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hát ne a bélyeggyűjtés legyen a hobbid lehetőleg, hanem valami olyasmi, ami alkalmas arra, hogy emberekkel ismerkedj. Sziklamászás például. És megunod? Csak az üresfejű emberek unatkoznak folyton. Egy embernek amúgy több hobbija is lehet.


Az biztos, hogy befordulással, a fal nézegetésével nem lehet egyről a kettőre jutni.

2012. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LeftBehind ***** válasza:
2éve gitározok,járok koncertekre,fesztiválokra úgyhogy köszönöm szépen nem kérek a beszólásokból.
2012. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Te szóltál be, nem én, a frusztrációdat meg valaki máson éld ki, ne rajtam, köszi.


És fesztiválokon meg szórakozóhelyeken a legnehezebb ismerkedni. Ott áll leginkább a menő arcoknak a pálya.

2012. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LeftBehind ***** válasza:
Lécci idézd már azt a sort amivel beszóltam neked,köszi.
2012. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!