Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki egyedül és reménytelen...

Van aki egyedül és reménytelenül érzi magát?

Figyelt kérdés
írjátok le, hogyan kerültetek ebbe a helyzetbe és mit éreztek, hány évesek vagytok és hol éltek meg persze fiúk vagy lányok vagytok... tulajdonképpen arra keresek választ, hogyan lehet ezt elviselni vagy ebből az egészből kitörni és barátokat/barátnőket találni

2012. júl. 20. 14:16
1 2
 11/13 LeftBehind ***** válasza:

Na mindegy.Kérdező,ajánlom menj el pszichológushoz(én is azt fogom tenni) mivel a magányérzet és a reménytelenség egyenes tünetei a depressziónak,amin egyetlen helyi IQ-harcos se tud majd átsegíteni.

Béke!

2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Na mindegy.Kérdező,ajánlom menj el pszichológushoz(én is azt fogom tenni) mivel a magányérzet és a reménytelenség egyenes tünetei a depressziónak,amin egyetlen helyi IQ-harcos se tud majd átsegíteni.

Béke!"


ez a célom vagyis ezt akarom, de igazából azt sem tudom hol kezdjem vagy kihez mennyek, mert nekem azt mondta vki h előbb a pszichiátriára kell menni aztán majd ott a pszichiáter fog irányítani a pszichológushoz ez most ez tényleg így van?

2012. júl. 23. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Én jártam pszichiáternél ugyanilyen problémával, terápiára, szerintem mondjuk felesleges volt, de aki akar, az menjen. Ha van pénzed rá, magánhoz menj, ha nincs, a területileg illetékes pszichiátriára. Beutaló nem kell, csak hívd fel őket, és kérj egy időpontot.


Pszichológus az más kérdés, jó eséllyel ti oda nem fogtok eljutni (és a pszichiáter sem fog pszichoterápiát végezni veletek), különösen ha fizetni nem tudtok érte. Lényeg az, hogy a pszichiátrián kell kezdeni. A pszichiáter szinte biztos, hogy gyógyszer (antidepresszáns) szedését fogja javasolni nektek. Kb. ennyi a kezelés, amit pénz nélkül kap az ember, persze a gyógyszerért így is fizetni kell.

2012. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!