Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szellemileg alattam levőnek...

Szellemileg alattam levőnek érzem az osztálytársaimat. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Idén lettem 9.-es, és teljesen máshogy képzeltem el a középsulit. Hülyének, üresfejűnek látom az osztálytársaimat, pedig a suli jó. Inkább lépnék egy pár évet, akár 10.-be, mert sokkal értelmesebbnek tűnnek. Úgy érzem itt nem lehet igazi barátom, akivel beszélgetni tudok komolyan. Mintha az én és mögöttem levő korosztály már hülye lenne. Nagyon zavar, utálnám a sulit, mert nem lenne barátom, akivel egyáltalán egy hullámhosszon vagyunk.

2012. szept. 3. 16:04
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nálunk az osztály fele bukott, a harmada meg cigány.

Vasutas szakközép.

2012. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 agi91babe válasza:

21L


Én is totál ugyan így voltam, most már dolgozom meg egyetemre járok, de sajnos a hülyék aránya elég állandó maradt mindenhol...ez később sem lesz sokkal jobb, munkahelyen sem. Egyébként tényleg sokat fognak még komolyodni a többiek is, és 9.-ben még így az elején biztos mindenki próbál megfelelni, így nem is könnyű rájönni ki a jófej..

De a mostani 13-16 éves korosztály nagy része kritikán aluli és rémisztő ahogy élnek és gondolkodnak(vagyis inkább ahogy nem..)

2012. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Te hol laksz?Ahol én lakom,ott egy jó,elit suli van,agova minden magyar gyerek meg 9.iktől,akinek van egy kis sütnivalója,vannak jó es kevésbé jó osztályok,de a közösség általában jó.Én most 8ikos vagyok és oda szeretnék bejutni.
2012. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!