Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezd nagyon szar érzés lenni!...

Kezd nagyon szar érzés lenni! De nem tudok mit csinálni. Mit csináljak a barátaimmal?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és még nem volt barátom! : )

Engem ez alapból nem zavarna mert még csak 14 vagyok szóval szerintem nem késtem le semmiről! :D

De a barátaim (az összes) ezzel szivat! OK, hogy nekik van barátjuk de, hogy mindennap megemlítik, hogy nekem nincs az már elég szar érzés.

Töltik fel a smárolós képeiket facere és aláírják, hogy "reméljük XY nemsokára te is kiteszel ilyet!!!"

Valójában (még ha tudom is, hogy semmi okom) de nagyon irigy vagyok rájuk!! Nekem is tetszik egy srác aki rám sem néz és ...

Nekik meg a legnépszerűbb témájuk az, hogy én még nem csókolóztam és hiába mondom nekik, hogy fogják már be mert utálom ezt a témát és rosszul esik, hogy ezen röhögnek!!!

Ők a legjobb barátaim és igaziból nagyon jófejek meg minden csak ezt a témát nagyon nyomják nem tom miért!

Mit csináljak velük?? Hogy értessem meg velük, hogy nekem nagyon rosszul esik, hogy egyfolytában rajtam röhögnek?


Bocs, hogy egy ilyen (enyhén szólva) érdektelen (a világ számára :) ) téma miatt ilyen sokat írtam.

Előre is köszi a válaszokat! ;)



2012. szept. 15. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de 14 évesen ne is legyen barátod még.


"Ők a legjobb barátaim és igaziból nagyon jófejek meg minden csak ezt a témát nagyon nyomják nem tom miért! "

Az ilyen emberek nem a barátaid, majd pár év múlva rájössz, hogy igazam volt.

2012. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
tanulj inkább és aki ilyenel szivat,nyugodtan mond azt neki hogy a tanulás fontosabb neked mint a pasizás.ja és ezek nem barátok ha ilyenekel cukolnak.
2012. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ők NEM a barátaid. a barátok melletted állnak, elfogadnak téged, a döntéseidet. Ha gondod van, vigasztalnak. Ha nincs pasid, segítenek találni, összehozni valakivel.


Ne pasit keress, hanem előbb ezeket a sz@r alakokat építsd le.

2012. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A tanuláson nagyon rajta vagyok! Muszáj!

Aztán szerintem megfogadom tanácsaitokat és leépítem őket! :D Ki tudja mit fognak legközelebb csinálni!

2012. szept. 15. 19:53
 5/15 anonim válasza:
100%
Ha ők a legjobb barátaid, milyenek az ellenségeid? Akik szándékosan hoznak kellemetlen helyzetbe, és ők azt teszik, nem barátok. Ne haragudj, de nem nagy érdem, ha valaki 14 évesen telerakja a fb oldalát olyan képekkel, amiken éppen csókolózik. Ez éretlen, gyerekes viselkedés: bi-bi-bi-bi, nekem van pasim. Inkább tanulj, hogy azt mondhasd neki, neked van pasid, nekem meg lesz diplomám, melyikünknek is áll az élet akkor? Több vagy te náluk. Elárulok valamit. Nekem 17 évesen volt először barátom, nem haltam bele, és nem lettem apáca. Férjhez mentem, gyereket szültem, és az ég világon semmiről nem maradtam le, pedig már kétszer annyi idős vagyok, mint te.
2012. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
32%
ha nagyon csesztetnek, mondd, hogy össze jöttél valakivel, majd 3 nap múlva közöld, hogy dobtad. a hazugság nem egy gerinces dolog, de az sem az, hogy ezzel b@sztatnak. mondd, hogy nincs facebookja, és pl. a távoli unokatesód hozott össze vele.
2012. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, de itt fiú oldalon a barátságba simán benne van, hogy húzzuk a másikat... Pl egyik haverom múltkor egy hétig minden órán fb-n chatelt a barátnőjével, azóta chatfighternek hívjuk... Meg elég gytrán felelt, és mondtuk a tanárnak, hogy ne tessék rossz jegyet adni, hiszen szerelmes!


stb... De mással is húzzuk egymást. (Ha meg látjuk, h a másiknak érzékeny pont azért észhez térünk.)


Na, amúgy hazudj be valamit, ahogy mondták mások is, ez a legjobb, ha nem akarsz összejönni senkivel. Esetleg, ha meg mégis cukkolnak, meg aztmondják, hogy hazudsz, vagy bármi, B terként imponálhatsz annak a srácnak aki tetszik, de rád se néz... fuuu most eszembe is jutott, hogy az a lány aki szerintem marhajófej, és számomra gyönyörű, szóval finoman szólva tetszik, na rá se nézek, de csak mert annyira parázok... Pedig nem szoktam xd Na mindegy bocsi a kicsi OFF-ért, csak 'hangosan' gondolkodok.

2012. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki azért szekál, mert normális vagy, az nem barátod!
2012. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
én még csak 13 vagyok de UGYANEZ van az én barátaimmal is! Am mondd h megismerkedtél egy fiúval aki más városban lakik ezért csak néha találkoztok :DDD
2012. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Igen és is 14 vagyok, és ha nem is ilyen durván piszkálnak vele és idegesít! Nekem se lenne légfontosságú, hogy legyen egy barátom, akivel smárolhatok a tükörbe és lefényképezhetem a mobilommal de a 14 éveseknek ez a legnagyobb szórakozásuk. Amúgy meg könnyű az mondani, hogy nem igazi barátok, szakítsd meg velük a kapcsolatot, stb. Ismerem az érzést! Sokkal jobb lenyelni néha pár szívatást, mint egyedül maradni. Nehéz normális embereket találni! Három suliba jártam, egy volt, akit igazán a barátomnak mondtam és összességében ő volt a leghülyébb az összes közül és ő bántott meg legtöbbet! Megoldásom nincs a kérdésedre, csak tudd, hogy nem vagy egyedül! :DD
2012. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!