Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok a felnőttek akiknek...

Azok a felnőttek akiknek gyerek- és kamaszkorukban nem vtak barátaik, felnőtt korotokban lettek?

Figyelt kérdés

Ha igen hol és hogyan? Fáj Nektek az, ha visszagondoltok, hogy kamaszkorban nem volt egy barátotok sem és osztálytalálkozóra sem nagyon tudtok ez miatt eljárni?


Én egy 18 éves fiú vagyok, de sosem voltak barátaim még bnőm se, mert állandóan kipiszkálnak a suliban. Most vagyok végzős, itt már nem nagyon lehet mit változtatni. Osztálytalálkozókra tuti nem hívnak majd el és igazából nem is érdekel, hogy mi lesz ezekkel 5 év múlva amiért így bántak velem egész végig.


18/F



2012. szept. 30. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy profik lettek, akik kihasználják a többi embert érdekbarátságokkal ötvözve, vagy pedig kocsmatöltelékek akik egész életükön át sírják a bajaikat és középszerű életet élnek.
2012. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem :'(
2012. szept. 30. 09:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi ez a sírós arc? Jobb lenne, ha összeszednéd magad. Oka volt, hogy mások féltek tőled vagy kiutáltak. Az ok egy tulajdonság ami kiemelkedően látszott benned és mindenkit taszított, nincs más dolgod, mint fogni azt a tulajdonságod és előnyödre élni vele a nagyvilágban.
2012. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze. Nagyon meg se szólalok, kedves vagyok mindenkihez és segítőkész is vagyok és még is lenéznek, mert ronda vagyok :(
2012. szept. 30. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok és magas, mégsem akart barátkozni velem senki középsuliban, soha nem hívtak el sehová. Na ehhez mit szólsz?
2012. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt, hogy olyan vtál mint én vagyis olyan leszek mint Te :(
2012. szept. 30. 09:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 14 éves korom óta semmi bajom a külsőmmel, mégis ez volt. Egy kövér lányt meg mindenki szeretett.. semmi összefüggés a kinézet között és e között.

Mondjuk nálunk mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött, olyan szintű a bürokrácia, hogy amellett már csak nevetne lehet elmenni. Nem te, mint egyén vagy hibás, azért mert egyedül vagy hidd el. Lehet, hogy ez negatívan vagy gonoszan fog hangzani, de pénzzel mindent meg lehet oldani, ha pénzed van, társaságod is lesz.

2012. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem voltak, de jobbak vannak, mint bárkinek az ismeretségi körömben (kivéve azokat, akik a barátaim). :D
2012. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

erre mondják, hogy magányra az embert a barátai itélik...

saját tapasztalatom, hogy a társaság függvénye is. Már egy éve vagyok egy karate társaságban (felnőtt, 20 év fölött), de ez annak a testvére, ez azzal jár, ez azzal szakitott stb. és nem találom a közös hangot. A fele nem is nyit senkire sem. Egyszer volt valami összejövetel, nekem nem szóltak, a mester fújt emiatt rájuk... most jöjjek ide, és sajnáljam magam?

Az emberek önzőek és érdekorientáltak. Szerintem ez az elmúlt 20 évben lett így. Faluban mindenki ismeri egymást, városban? Nézd meg a kölyköket, azért meg tudnák ölni egymást mert mondjuk kosárban mellé dobott. Vagy mert hálózati FPSben nem lő olyan jól mint ők. Az autóvezetésről már ne is beszéljek...

Kerestem a volt szerelmemet iwiwen, válaszként visszadobott egy üres levelet...

ok, még fiatal vagy, de rá fogsz jönni, hogy alapvetően szemetek az emberek, és önzőek. Most magadat okolod, de később se lesz jobb. Nem becsüljük meg egymást, a kapcsolatokat, csak ez a kúrva fogyasztói társadalom, vedd meg, használd ki, dobd el!

2012. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, utolsó. Hozzáteszem egyébként, hogy erre a sport-dologra én ösztönösen ráéreztem, és nem is nagyon megyek egyedül idegen klubba, csak vagy ismerőssel, vagy olyan klubba, ahol kapcsolatom van.
2012. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!