Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok a felnőttek akiknek...

Azok a felnőttek akiknek gyerek- és kamaszkorukban nem vtak barátaik, felnőtt korotokban lettek?

Figyelt kérdés

Ha igen hol és hogyan? Fáj Nektek az, ha visszagondoltok, hogy kamaszkorban nem volt egy barátotok sem és osztálytalálkozóra sem nagyon tudtok ez miatt eljárni?


Én egy 18 éves fiú vagyok, de sosem voltak barátaim még bnőm se, mert állandóan kipiszkálnak a suliban. Most vagyok végzős, itt már nem nagyon lehet mit változtatni. Osztálytalálkozókra tuti nem hívnak majd el és igazából nem is érdekel, hogy mi lesz ezekkel 5 év múlva amiért így bántak velem egész végig.


18/F



2012. szept. 30. 09:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ismerőssel mész, de akinek nincsen egyetlen egy jó ismerőse sem az nem ismerkedhet meg új emberekkel?
2012. okt. 6. 13:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem gyerek-és kamaszkoromban nemigen voltak barátaim. Meg egyesek cikiztek az iskolaéveim alatt / estlen, visszahúzódó rút kiskacsa, kiváló céltábla... /Egy igazi barátnőm volt, ált. isk. 3.-ig, aki sajnos elköltözött. Másokkal inkább csak ideig-óráig tartott. A középsuliban lett egy barátnőm, de a legjobbat csak 20 éves korom táján találtam meg, egy klubban. Ma is tartjuk a kapcsolatot, már 15 éve / igaz, volt egy kb. másfél év mosolyszünet. Azt mondják, igazi barátait az ember iskoláskorában találja meg. Hát, nálam nem így hozta a Sors.

Van rá esélyed, hogy Te is felnőtt korodra barátokra lelsz, bár, nem könnyű, mert fentebb már vázolta valaki a mai, társadalmi árnyoldalakat. De ne add fel, mert fiatal vagy még.

Osztálytalálkozóra én már eleve nem megyek, mert egyrészt, annyira nem sírom vissza a diákéveimet, másrészt, mert csak néhány ember sorsa érdekelne igazán / velük privátban találkoztam már /, harmadrész, mert senki felvágására nem vagyok kíváncsi / szuper munkahely, kocsi, hány gyereke van, stb. /, az engem szekáló barmokra meg végképp.

2012. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!