Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állítsam le a kiscsajt?

Hogyan állítsam le a kiscsajt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályunkba aki állandóan féltékeny rám és ő a haátam mögött kijelentette h nem fog megnyugodni addig amég tönkre nem tesz!Elvette tőllem az összes barátomat mindenfélét hazudozik kiforgatja a szavaimat és még a legjobb barátnőmet is sikerült valahoyg rávenni h átpártoljon mellé.Mindenki levegőnek néz nincsen 1 barátom se elvett tőllem mindenki.Állandóan csak sírok de nem érdekel senkit.Múltkor órán idegösszeomlást kaptam és nem tudtam abbahagyni a sírást.Hogyan állítsam le a lányt?megfordult a fejembe h elmenjek másik suliba de ez csak év végekor max fél évkor lenne lehető akkor engedné meg anyukám.Én ezt mér nem birom tovább nem merek bemenni iskolába.Aludni se tudok anpo óta 4 napja nem ettem szinte semmit mert ha eszek kihányom az idegtől.Kivagyok merülve nem tudok már közdeni.Amúgy kb 4-5 éve harcolunk egymással mert ő nem ahy békén,és nem akar velem békét kötni!!Kérlek segítsetek beel fogok ebbe halni ha nem ér véget :'(

2012. nov. 29. 11:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
Menj át másik suliba. Mindjárt itt a félév, már csak 2 hónap, ebből 2 hét szünet.
2012. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, az őszinte, egyenes, szemtől szembe beszédnél nincs jobb, hidd el. Megy a kavarás, ez ezt mondta, az azt mondta, ilyenkor mindig szembesíteni kell az embereket egymással, te is kérdezz rá bátran amikor ott van ez a lány meg a volt barátnőd is, hogy mit is mondott rólad pontosan?

Az őszinte és egyenes emberektől félnek ezek a szarkeverők és messzire kerülik, de ha azt érzik, hogy gyenge vagy én nem tudod megvédeni magad, nem tudsz kiállni magadért, akkor keresztbe fog lenyelni és kicsinálni.

Vedd fel a kesztyűt és ne hagyd magad, aki pedig elfordult tőled, azzal beszéld át ezt a problémát és tisztázzátok, ki mit mondott a másik háta mögött.

2012. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

NAgyon szépen köszönöma válsazokat:CSak a suliba nem tudok odamenni a volt barátnőmhöz,barátnőimhez amint mondtam levegőnek néznek.Írtam egy üzit a barátnőmnek remélem h majd suli után tudunk találkozni és ebszélni mert teljesen ki avgyok idegileg.

Az az őrült lány már kb 3. óta piszkál.Csúfol.Pedig nem avgyok se csúnya se hátrányos hejzetű.Jól áll a családoma nyagilag,rendes ruhákba járok,edzéseim si vannak,vékony ois vagyok.Ő csóróbb családból származik már elnézést a kiejezésért!LEhet h ezért is irígy rám és bánt? :'(

2012. nov. 29. 11:54
 4/15 A kérdező kommentje:

JA és alsóba még testileg is bántalmazott lükdösött elgáncsolt stb.

Anyukám be is akart menni az osztfőhöz csak én könyörögtem neki h ne tegye mert csak még rosszabb lenne.

MEgint be akar menni a tanárhoz csak én enm szeretném emrt akk még jobban bántana h miylen béna vok emg se tom maga védeni :'(

közbe nem így van megvédem magamat csak mostmár elértem ara a pontra h nincs erőm harcolni.Belefáradtam.Tudom h túlzásnak tűnik de olyan szinten megkeseríti az életemet (több fiú előtt is befefketített akikbe szerelems voltam)

hogy megfordult a fejembe h ongyilkos leszek. :'(

Mára már nem akarok semmi iylen hülyeséget csinálni tudom h enm érné emg miatta de akkor annyira kilátástalannak tűnt a helyzetem h úgy éreztem nem akarok élni.....

2012. nov. 29. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van gyenge pontja, ő már megtaláltad a tiéd, ezért tud kikészíteni.

Kérdezd meg tőle, hogy miért foglalkoztatod őt ennyire évek óta? Mit akar tőled? Ezt akár négyszemközt is megkérdezheted, hidd el, akkor nem lesz olyan nagy pofája.

Ha tényleg semmi nem használ, kezd el te is a nyilvános pocskondiázását, hogy évek óta zaklat, biztos a lányokat szereti, állandóan veled van elfoglalva, mondhatod neki, hogy helyettem inkább magaddal foglalkozzál, mert lenne min javítani. Bizonytalanítsd el, zavard össze, mond neki nyugodtan, hogy nem veszed észre, hogy mindenki röhög rajtad a hátad mögött, amiért ilyen szarkavaró és irigy vagy? Kényszerből meg sajnálatból állnak veled szóba. Ha így folytatod, mindenhonnan kiutálnak, olyan vagy, mint egy ronda, gonosz vén öregasszony. Hidd el, erre a többiek is fel fognak figyelni és elgondolkodnak, hogy talán igazad lehet, ő meg tuti égni fog mint a rongy.

Aki nő létére ilyen rosszindulatú szar alak, azt később is utálni fogják mindenhol. Vágjál vissza minden alkalommal úgy, hogy ne álljon meg a lábán, hidd el, keres majd magának más balekot.

2012. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ilyeneket már próbáltam de nem igazán használ.Még ebből is előynt kovácsolt magának és engem állít eb szemétnek.Mondtam már rá h leszbi és először jót röhögtek rajta sztán emg kitagadtak a lányok h mekkora szemét avgyok.Közbe csak a magam védelmére mondtam mert ő is gúnyolt engem.:'(
2012. nov. 29. 12:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek még tanácsokat kérk szépen minnél többet.Ti mit tennétek a helyzetembe?
2012. nov. 29. 12:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja, azt még elfelejtettem, hogy azok a "barátok", akik eldobják a barátságotokat egy ilyen lány miatt úgy, hogy téged meg sem kérdeznek semmiről, az nem is igazi barátság, ne bánd és ne fussál senki után, fussanak ők utánad, ha kiderül az igazság.

Sajnos a sulikban is mindig megvan 1-2 bandavezér, akire hallgatnak a többiek, én csak birkáknak hívom őket. Örülj neki, hogy te nem vagy egy bólogató birka, aki megy a csorda után.

Azt is írtad, hogy nem vagy se szegény, se csúnya, tudod, itt az a szomorú, ha éppenséggel szegény vagy csúnyácska lennél, akkor sem lenne senkinek az égvilágon joga ahhoz, hogy téged pocskondiázzon, vagy bántson.

2012. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Rátapintottál a lényegre, érzed, hogy mi miatt féltékeny rád. Lehet, hogy nem pontosan, vagy nem csak az anyagi helyzeted miatt féltékeny rád ez a kis csaj, de ez is közre játszhat. Lehet, hogy te tettél vele valami olyasmit még régen, amit ő nem tud elfelejteni, ez lehet bármi, és nem is feltétlenül tudatos cselekedet a részedről: pl népszerű voltál ezért több barátod volt, sikeresebb voltál a sport vagy tanulmányi versenyeken, jobb tanulmányi átlagod volt, vagy éppen az a fiú legyeskedett körülötted, akibe ő szerelmes volt, vagy te is abba a fiúba voltál szerelmes, mint ő, de ezt írtad is. Jellemző módon az ilyen agresszív gyerekeket a TV, az internet, az utca neveli, a szülei nem fordítanak rá elég időt, és majdhogynem az iskolától várják, hogy emberré neveljék őket. Pedig ez nem az iskola, nem csak az iskola dolga lenne.


Fogadd el anyukád segítségét, engedd, hogy bemenjen az iskolába, beszélhessen az osztályfőnökkel, az igazgatóval. Ezt az ügyet kénytelenek lesznek kivizsgálni, foglalkozniuk vele, ha bejelentés történik. Azzal, hogy nem hagyod, hogy bemenjen az iskolába anyukád, annak a lánynak falazol, segítesz, és tartod magad ebben az élhetetlen körülmények között. Tudod, segíteni is csak annak lehet, aki hagyja magát... Elfáradtál lelkileg, mentálisan, és testileg is a helyzettől. Ha lenne még benned valahol tartalék, már ne a küzdésre használd fel, hanem saját magad rehabilitálására.


[link]


Itt is tudnak segíteni neked, tanácsokat adni, és mint szervezet, kapcsolatba is léphetnek az iskolával.

2012. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindneki válaszát :)

Én nekem már nicns erőms emmire szóval sodródom az árral.Akik segíteni akarnak azoknak el fogom fogadni a segítségét!Köszönök szépen mindne ettől függetlenül még kérlek írjatok kommenteket hasonló sorsú gyerekek jelentkezésének is örülnék.Jó lenne megbeszélni a sorstársakkal a helyzetet

2012. nov. 29. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!