Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy állítólagos barátom (akivel régen elég jóba voltunk) egy jó ideje szemétkedik velem.Simán hazudik rólam valamit másoknak hogy fogyatékosnak állítson be.Mindig rámfog egy csomó mindent amit ő csinált.Gyakran ha valamit mondok ami szerinte nem úgy van egyből felháborodik és lehülyéz.Utána öntelten megkérdezi: Hogy lehetsz ennyire hülye?Folyton szekál( eldobálja a cuccaimat,beszólogat stb).Ha például egy ilyen helyzet miatt mérgemen én is elakarnám dobni valamiét gúnyosan és fölényesen azt mondja, hogy:"Na húzzál innen kis köcsög!" vagy egyéb szépségek.

De ha viszont segítségre szorul akkor biztos,hogy engem talál meg és kér valamit.Ha nem segítek akkor mélyen meg van sértve.Ha viszont én kérek valamit azzal nem foglalkozik.


Mit tegyek?

Beszéljem meg vele vagy törődjek bele?



2013. febr. 13. 17:33
 1/1 anonim válasza:
Fejeld meg
2013. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!