Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazi barát ez?

Szerintetek igazi barát ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályból akivel még legjobb barátnők voltunk,és ugye van az osztályunkban a "legmenőbb csaj" és engem miatta elfelejtett.Csak akkor vagyok neki jó,ha beteg a barátnőcskéje vagy nincs vele.Én omolyan undorodom tőle és nem csak én vettem ezt észre.Pedig eddig aranyos,megértő és kedves volt de mostanra egy beképzelt,nagyképű és agressziv lett.Szerintem az a csaj a drogozásig fogja folytatni!Már félek tőlük és ha nem akarun elmondani valamit megvernek és ha még akkor se tovább vernek!

Bocsi,hogy itt kérdezem ezt meg,de nincsenek olyan lányok akik ezt ne mondanák el!



2013. febr. 13. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő nem barát. Barát az, aki kitart melletted, és nem pártol el tőled egy "menő lány" miatt.

Az általad leírt csaj ÉRDEKBŐL "barátkozik". Aszerint választ "barátot", hogy az illető előreláthatólag milyen stabil ugródeszka, vagy épp lábtörlő. Amúgy pont az ilyen emberek azok, akik kívülről ügyefogyottnak tűnnek, ám ez gyakran csupán színjáték, és valójában igen ravaszak. Veszélyesek, mert sosem lehet biztosan tudni, mire játszanak, állandóan változtatják a taktikájukat. Vigyázz vele!

2013. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. febr. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!