Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is eltűntek idővel a...

Másnak is eltűntek idővel a barátai? Már szinte félévente egyszer látom őket.

Figyelt kérdés

Minden barátom, barátnőm elköltözött, vagy elment tanulni más városokba. Kb. félévente egyszer tudok találkozni velük,eléggé hiányzik, hogy nem tudok felhívni senkit, ha esetleg bulizni, vagy csak beülni támad kedvem valahová..

Mások is így vannak ezzel? Mindenki éli idővel a saját életét?

24L



2013. ápr. 6. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Egyre ritkábban találkozunk.

Nekem is elhalványultak a barátságaim. Elsodort az Élet egymástól. Mindenkinek megvan gondja-baja. Pedig az egyik ismeretség már nagyon régi, elég szoros volt, igaz, egyszer megszakadt, de aztán újra jóban lettünk. De úgy látom, az a barát megint elfelejtett... Sejtem az okát / most párkapcsolat /, de azért mégsem így kéne. Csak sajnos, ez gyakran ezzel jár, ha az egyik barátnak partnere lesz.

Egyes barátokat én építettem le, mert átvertek. Bár, köztük is volt olyan, akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, ő békülni akart, de én nem, mert megbántott...de nem tudom, lehet, ki kéne vele békülni, nem jó haragot tartani senkivel.

Per pillanat egy ember van, aki megmaradt, a másik barátság, mint feljebb írtam, kérdőjeles, ez a jelenlegi helyzet, aztán ki tudja, mit hoz a jövő.

Én is már harmincas éveimet taposom, párom sajna nincs / a megfelelő partnert nehezebb megtalálni, mint a megfelelő barátot /, családom még van, tök egyedül nem vagyok. Meg jó munkahelyem, ahol van néhány nagyon kedves kollégám.

2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyet kell értsek kérdező, én is így jártam. Már érettségi után eltűnt a legtöbb és azóta nem is tartjuk a kapcsolatot. Facebook-on írogatni, meg nem olyan. A főiskolások is eltűntek, mihelyst vége lett a képzésnek. Ha pl nem keresem egyiket sem, ők sem engem. :S Nem tudom velem van-e a baj, vagy érdekemberek vettek eddig körül.


30/F

2013. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!