Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme vele barátkoznom?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb barátnőm, de jól elszoktunk beszélgetni és hülyéskedni. Mindig van közös téma, mert ő is meg én is nagy anime fanok vagyunk.

Pár hete kiderült, hogy nagy yaoista(a yaoi olyan animét jelent, ahol fiú-fiú szerelem van és még annál is több) és ezt én nem tartom normálisnak, hogy valaki fiúk szerelmét és közösülését élvezi, aki nem is meleg férfi. Már nem tudok rá ugyan úgy nézni, mint előtte, azóta kerülöm.

Néha hiányzik, mikor eszembe jut a sok beszélgetés meg hülyülés, de amikor meglátom csak egy beteg embert látok, akinek rajzolt férfiak etyepetyéje nyúlt élvezetet :S

Érdemes még vele barátkoznom, rá tudnék egy idő után úgy nézni, mint ezelőtt, vagy már hagyjam?



2013. ápr. 26. 18:15
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Nézd meg az Ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai-t, csak az eroge témát tedd át yaoiba. Ott megtalálod a válaszom és a javaslatom is.
2013. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
akkor ne barátkozz vele, ennyi
2013. ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%
nemár..ez kb olyan, mintha azt mondtad volna, hogy neki a kedvenc kajája a hamburger, te meg utálod..énis yaoista vagyok, és a legtöbb barátom szintén undorodik tőle, de attólmég barátkoznak velem..szerintem ezért nem kéne kerülnöd..amúgy pedig mint már egy másik kommentelő írta, a legtöbbnél a szerelem van középpbontban, és legalább nincsenek benne túlmétetezett mellek..
2013. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
A hamburger, meg ez teljesen más.. Ez nem normális dolog, míg az étel az. Szerinted most az egy normális dolog, hogy valaki két fiú szerelméért rajong? Mert ott ismétlem, baj lehet belül.
2013. máj. 2. 16:26
 15/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem normális..biztos neked is vannak dolgaid, amik egy másik ember szerint abnormálisak..mindenkinek más tetszik..de attól, hogy ez neked nem, még nem kell elítélned azt, akinek igen..az ő dolga, hogy mit csinál..
2013. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Látom te is megszállott vagy és nem fogod fel, hogy egy ilyen dolog nem normális.

Ha valaki pl foci mániás, az még normális.

Ha valaki pl számítógép mániás, fogjuk rá, hogy még normális.

Ha valaki pl filmániás, az normális.

Ha valaki rajong valami normális dologért, az normális.

De ha valaki két b*zi enyelgésért rajong, az sehol nem normális...

2013. máj. 5. 16:30
 17/34 anonim válasza:
100%
Szerintem először a normális szót kéne definiálni, mert lehet ,hogy neked nem tűnik normálisnak, de a világon rengeteg ember él rengeteg különböző ízléssel. Az ,hogy ezt nem tudod elfogadni és rá akarod erőltetni az értékrendedet másokra nem egészséges. Tőlünk kértél segítséget, egységesen az volt a válasz ,hogy ha igaz barátja vagy eltekintesz ettől és azt hiszem a társaság nagy része nem yaoit fangirlt akart belőled faragni, hanem csak egy kis toleranciát szeretett volna kicsikarni belőled. Ha ez nem megy, semmi baj, senki nem fog ezért elítélni, mondd meg a barátodnak ,hogy egyszerűen intoleráns vagy és nem vagy képes ezeket elviselni, ezért nem barátkozol vele, de figyelmeztetlek arra, hogy tökéletes ember nincs, ennél fogva mindig lesz majd valami ami zavaró lesz egy emberben és talán ha most nem tanulod meg lenyelni a békát akkor később ez komoly problémákhoz vezet az emberi kapcsolatok terén. Vagy azért mert olyan emberekkel tudsz majd csak összebarátkozni akik egy megjátszott képet vesznek fel, csak azért ,hogy megfeleljenek az elvárásaidnak (és valljuk be ezek nem igazán őszinte kapcsolatok), vagy azért mert a magas elvárásaidnak nem fogsz találni megfelelő embert. Mivel látszik rajtad az erős ragaszkodás a véleményedhez, továbbra is azt javaslom ,hogy ne barátkozz vele, de ez nem a te érdeked fogja szolgálni.
2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Vicces, ahogy a sok yaoi imádó magát védi, nem is azt a lányt, akiről szó van. Nincsenek nagy elvárásaim, barátságos vagyok, sok mindent elfogadok, képzeld, még a melegeket is, mert tudom hogy nem ők akartak azok lenni, csak valami rendellenesség. De azt, aki ezekre a rendellenességekre izgul, azt már elítélem. Ahogy azt is, aki a hullákra izgul, azt is aki a kislányokra stb.
2013. máj. 6. 16:21
 19/34 anonim ***** válasza:
41%
nem magunkat védjük, hanem az összes yaoistát..:D legalábbis én. amúgymeg, ha már elhatároztad, hogy emiatt nem fogsz vele barátkozni, akkor minek kérdezted a véleményünket?
2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Hogy hátha valaki ír egy jó indokot, amiről más belátásra térek, de mindenki csak védi a b*zulást, de hát vannak beteg emberek a világon...
2013. máj. 6. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!