Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme vele barátkoznom?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb barátnőm, de jól elszoktunk beszélgetni és hülyéskedni. Mindig van közös téma, mert ő is meg én is nagy anime fanok vagyunk.

Pár hete kiderült, hogy nagy yaoista(a yaoi olyan animét jelent, ahol fiú-fiú szerelem van és még annál is több) és ezt én nem tartom normálisnak, hogy valaki fiúk szerelmét és közösülését élvezi, aki nem is meleg férfi. Már nem tudok rá ugyan úgy nézni, mint előtte, azóta kerülöm.

Néha hiányzik, mikor eszembe jut a sok beszélgetés meg hülyülés, de amikor meglátom csak egy beteg embert látok, akinek rajzolt férfiak etyepetyéje nyúlt élvezetet :S

Érdemes még vele barátkoznom, rá tudnék egy idő után úgy nézni, mint ezelőtt, vagy már hagyjam?



2013. ápr. 26. 18:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mivel azt mondtad az összes yaoi fanra, hogy nemnomrmális elmebeteg állat (kb), ezért nyilvánvaló, hogy próbáljuk megértetni veled, hogy nem... és komolyan azt várod el, hogy ne a yaoi nézésének normálisságáról (aki szerint normális, az védi) írjunk kommenteket, amikor ez volt a kérdésedben a fő probléma, amiről a véleményünket kérted? Ha nem tudnád értelmezni a válaszokat, akkor segítek: a legtöbben az van, hogy fogadd el, azt hogy ezt szereti, és barátkozz vele úgy, ahogy eddig, vagy ha már elfogadni nem tudod, akkor inkább az ő érdekében hagyd békén.. innentől pedig már csak rajtad áll, hogy el tudod-e fogadni azt, hogy a barátnőd egy olyan dolgot néz, amit rajta kívül még 100 000-ren, vagy nem..hogy fontos-e neked annyira, hogy ezzel a hibájával (ami nem hiba)együtt is szereted, vagy nem..
2013. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Ez pedig hiba.

Kérdezek valamit és őszintén válaszolj.

Te barátkoznál olyannal, aki a hullákra izgul pl? Nem ássa ki őket, nem csinálja igazából, csak gondolatban, vagy olyan képeket néz/történeteket olvas.

2013. máj. 6. 19:49
 23/34 anonim ***** válasza:
ha neki ez tetszik, akkor miért szólnék bele? attólmég lenne egy csomó tulajdonsága, amitől szeretem, és valószínűleg nem az lenne az egyetlen, amit nem, de én úgy szeretném, ahogy van..hapedig benyögné egy beszélgetésben, hogy "aa, a múltkori képenolyan jól magáévá tette az a férfi azt a sápadt és mozdulatlan holttestet...", max röhögőgörcsöt kapnék..vagy azt mondanám, hogy "azért ez egy kicsit ijesztő..", de minden ember más, és hiddel nekem, hogy nem lesz olyan ember, aki pont ugyanazokat szereti, és utálja, amiket te..és feltételezem, hogy nem te vagy az egyetlen barátja, szoval meg lehet neki mondani, hogy ez neked annyira nem jön be, és akkor a többi yaoista haverjával fogja ezeket megbeszélni nempeig veled..és ennyi..énis ezt csinálnám, mert mint írtad, van egy csomó közös dolgotok, miértnem beszéltek akkor arról?
2013. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Már megsajnáltam szegényt és rájöttem, nem ő tehet róla, hogy valami nincs rendben a fejében. Talán nevelés, talán hibás gének, de ugye a beteg embereket sem kerüljük el ezért :)

A probléma megoldódott, köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. máj. 10. 09:39
 25/34 anonim válasza:
86%
Kérlek kerüld el azt a szerencsétlen embert, de messzire. Szerintem egy olyan embernek sincs szüksége olyan társra aki a hobbija miatt szánalmasnak és betegnek tartja.
2013. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
De hát a hobbija két férfi b*zulása, ez azért nem rendes hobbi :P Ez bizony annak az eredménye, hogy nincs rendben valami odabenn.
2013. máj. 11. 07:46
 27/34 anonim válasza:
Csak itt már rég nem az a lényeg ,hogy mi a helyes és mi nem. Mondjuk azt ,hogy igazad van. Az értékrended szerint elkönyvelted az ismerősödet egy genetikailag hibás/félrenevelt embernek. Akkor még mindig ott tartunk, hogy nagy hősiességgel felkarolsz egy gyarló emberi lényt és azt próbálod nekünk bebizonyítani ,hogy erkölcsileg mennyire rendben vagy. Én viszont arra azért kíváncsi lennék ,ha szemtől szembe ezt így elmondanád neki (gyanítom ez nem történt meg), ő mennyire igényelné a te barátságod. Ha te nem vagy képes elfogadni más normákat a sajátodtól, azzal nincs semmi baj, én nem ítéllek el érte, nem lehet mindenki toleráns és ez is csak a te "genetikai hibás/félrenevelésed", tehát mondjuk azt ,hogy ilyen szinten igazad van. Viszont ,ha a képtelen vagy tolerálni és csak magadra kényszeríted a lányt (vagy fordítva), akkor tényleg legjobb szívvel azt tanácsolom ,hogy ne barátkozzatok. (Kivéve persze ,ha az illető képes elviselni annak ellenére is, hogy azokat a gondolatokat hallaná amiket ide leírtál.)
2013. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy undorítónak tartom és szerintem nem normális aki ilyet néz, ő meg mondta, hogy számára a fiú-lány kapcsolatok már unalmasak és ezután szóba sem jött a téma.
2013. máj. 11. 15:11
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
az, hogy azt mondod, hogy a yaoi undorító, egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy szerinted ő egy nem normális ember..
2013. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
100%

Hát én már láttam yaoit és még egyszer biztos nem néznék.

Azt viszont nem értem, miért nem akarsz ezért olyasvalakivel barátkozni, akit alapvetően kedvelsz. Esetleg ha ő erőlteti, hogy erről beszéljetek.

Azt meg végképp nem értem, hogy miért akarod a neveltetésére fogni. Gondolod hogy a szülei mondogatják neki hogy ilyesmiket nézegessen? A gének meg még nagyobb hülyeség. Szerinted pl a pedofilok szülei is pedofilok voltak?

Egyébként meg csak annyit tudok erre mondani, hogy nagy az isten állatkertje :P

Nem írtad, hogy hány éves vagy, de gondolom fiatal, különben nem itt kérdezgetnéd, hogy kivel is kellene barátkoznod.

2013. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!